Skocz do zawartości

Rajd Magurski 2-3 lutego 2007


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Wełniacz, no problemo ;)

 

Przy okazji pozdrowienia dla sainta (który uciekł na OS zanim zdążyłem się przywitać ;) - stałem w korku; niebieski WRX ze świnką) , rallymena (którego auto widzieliśmy przy OSie) i kierowcy niebieskiego sprintera, który miał świnkę na lusterku (ktoś z forum?)

Wielkie dzięki i pozdrówka ode mnie. Rajdzik ogólnie wspaniały i to nie ze względu na to, ze odbywał sie prawie na moim podwórku :mrgreen::mrgreen::mrgreen: . Mimo kilku wpadek organizatorów na wysokosci zadania stanęli kierowcy, którzy stworzyli fascynujace widowisko. Zacieta walka, zmiany leaderów, niepewność do ostatniego OESu... To uwielbiam. Jak na srednią ogólnopolską Magura okazała sie prawie sybirem, był wiatr, mróz, śnieg, lód...po prostu Rajd Zimowy, w książkowym wydaniu. Podziękowania dla Norvega &Company za miłe towarzystwo, nagana dla Carfita za nieusprawiedliwiona nieobecność (no, chyba, ze okaże zaświadczenie o uczestnictwie w jakiś upalaniu... :mrgreen: ) Ekipę krakowską widzieliśmy podczas schodzenia z OESu (kolumna 4 Imprez na krakowskich blachach). Wszystkich już teraz zapraszam na następny rajd za rok!

 

nagana dla Carfita za nieusprawiedliwiona nieobecność (no, chyba, ze okaże zaświadczenie o uczestnictwie w jakiś upalaniu... :mrgreen: )

 

 

Naprawde sie długo łamałem co wybrac, Magurski czy tor Kielce, ale wybrałem to drugie, mimo wszystko wole jeździć i doskonalic umiejętności niż oglądać jak inni jeżdzą. Choć oglądając fotki widze że było super, no cóż może za rok jak terminy nie bedą kolidowały bede na Magurskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Carfit przynajmniej Cie glowa nie bolala po rajdzie.

Ja jeszcze dochodze do siebie :mrgreen:

 

Bart, nie tylko ty. Myśle że część grupy to dopiero wstaje z lekkim kacem :mrgreen:

 

Oskar prosze wrzuc filmik jak Gumiś pozywia sie sledzikami :lol: :cool: :wink:

 

Guma dawał czadu :twisted:

 

acha i wrzuc moja marchewe, malo wojny przez nia nie bylo :mrgreen:

 

A od twojego auta to ja już trzymam się z daleka bo mi jeszcze wklepią :evil:

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart, nie tylko ty. Myśle że część grupy to dopiero wstaje z lekkim kacem

 

No ciekawe jak Ze Roberto zyje bo byl łogień jak dzwonilem o polnocy do nich :mrgreen:

 

Guma dawał czadu

 

Wkoncu Forum Subaru bawi sie tak dlugo az ... dobra nie bede konczyl tego zdania :lol:

 

A od twojego auta to ja już trzymam się z daleka bo mi jeszcze wklepią

 

Przynajmniej jest co wspominac, wogole to zrobil ktos temu panu pamiatkowe zdjecie :?: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe jak Ze Roberto zyje bo byl łogień jak dzwonilem o polnocy do nich :mrgreen:

 

Chyba wole nie wiedzieć :wink: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

Wkoncu Forum Subaru bawi sie tak dlugo az ... dobra nie bede konczyl tego zdania :lol:

 

to ja może dokończe [...] aż ostatni nie padnie :roll: :mrgreen::mrgreen:

 

Dzięki wszystkim za super weekend, a przede wszystkim Lolkowi i Gumie jako głównym organizatorom.

Lolek dzięki za wszystko i suer że ze mną wracałeś :mrgreen:

 

Guma - tobie to dzięki za wszystko :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

No i wiadomo, ogromne podziękowania dla wszystkich. Naprawde rewelacyjna ekipa pojechała.

 

PS Quba001 - wiem już co musze brać dla ciebie na wyjazdy :cool:

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wełniacz, no problemo ;)

 

Przy okazji pozdrowienia dla sainta (który uciekł na OS zanim zdążyłem się przywitać ;) - stałem w korku; niebieski WRX ze świnką) , rallymena (którego auto widzieliśmy przy OSie) i kierowcy niebieskiego sprintera, który miał świnkę na lusterku (ktoś z forum?)

 

A pozdrawiam. Chyba nie zauważyłem. Na którym odcinku to było? Swoją drogą to przewinęły się tam takie ilości GT, WRX i STi że mógłbym wymieniać przez godzinę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ja w końcu dopadłem kompa.

Masakra jednym słowem :mrgreen:

Rajd- rewelaqcja

Ekipa- jeszcze lepsza :wink:

Ale zaczne od początku.

Dziękuje Bartowi, ze odwiózł moją gwiazdę do domu, niuńkowi, że transportował mnie do bazy noclegowej :wink: i obwozenie po odcinkach.

Bart1000, dzieki, ze jednak nie pobiłeś tego pana pod remizą :mrgreen: , za piękne bączki w Łosiach, za łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :!: :!: do białego rana :mrgreen:

i ewryfink.

Jakub001, depi za całokształt jak zwykle- respect :!:

Lolek, za to samo i współorganizacje :wink:

SoWhat, rozkręcasz sie chłopie :mrgreen::mrgreen: , Szymek dziękoowa za transport moich ziomków.

Robert, pamietaj, ze wódka jest dla duuużych chłopców :mrgreen:

Oskar, za calokształt :!:

Pozostali, za pomoc.

wyjazd jak zwykle na 5 z plusem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki dla całej ekipy Łosiowej za zaje..... fajny ( :mrgreen: ) weekend :mrgreen:

Specjalne podziękowania dla Gumy i Lolka za super organizację wypadku na Magurski :mrgreen:

 

PS

Szymek dziękoowa za transport moich ziomków.

Gumiś, no coś Ty. Nie ma sprawy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za świetny wyjazd było SUPER :cool: przemiła atmosfera :grin:

Troszkę poimprezowaliśmy ale tym razem... Z KULTURĄ I UMIAREM :mrgreen: :wink: :wink:

 

Dzięki dla Barta za możliwość jazdy za kierką jego Imprezą

ja też fajną imprezka jechałam tyle że Niuńkową :mrgreen:

 

Ekipę krakowską widzieliśmy podczas schodzenia z OESu (kolumna 4 Imprez na krakowskich blachach).

A jaką konkurencje madialną Bełtowskiemu zrobiliśmy :mrgreen::mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depi, Bart, Guma fotki zapodajcie :mrgreen:

 

Chwilowo niestety mój komputer działa w "trybie awaryjnym" ma mniej pamieci niz moja komórka :mrgreen:

ale jak tylko dorwe dzialajacego kompa to zapodam, a Guma musi najpierw wywołac niestety :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...