Skocz do zawartości

Aliexpress, GearBest itp. - co tam kupujecie?


Aga

Rekomendowane odpowiedzi

a ja w poniedziałek dokonałem 5 zakupów i wszystkie to akcesoria do go pro takie jak monopad  ładowarka do baterii i pilota , opaska do pilota, backpak na baterie  z go pro wpinany w miejsce ekranu LCD oraz maska do nurkowania z mocowaniem do kamery wszytko od rożnych dostawców i zobaczymy która poczta lepsza a wysyłki są takie:

 

China Post Ordinary Small Packet Plus 30-52days

China Post Air Mail 25-43 days

PostNL 20-32 days

Hongkong Post Air Mail 22-42 days

 

Zdam relacje która pierwsza dotrze a która ostatnia 

 

Ku zaskoczeniu mojemu dotarła pierwsza paczka a najszybszy dostawca był o ten:

China Post Air Mail 25-43 days

paczka szła 15 dni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a ja w poniedziałek dokonałem 5 zakupów i wszystkie to akcesoria do go pro takie jak monopad  ładowarka do baterii i pilota , opaska do pilota, backpak na baterie  z go pro wpinany w miejsce ekranu LCD oraz maska do nurkowania z mocowaniem do kamery wszytko od rożnych dostawców i zobaczymy która poczta lepsza a wysyłki są takie:

 

China Post Ordinary Small Packet Plus 30-52days

China Post Air Mail 25-43 days

PostNL 20-32 days

Hongkong Post Air Mail 22-42 days

 

Zdam relacje która pierwsza dotrze a która ostatnia 

 

Ku zaskoczeniu mojemu dotarła pierwsza paczka a najszybszy dostawca był o ten:

China Post Air Mail 25-43 days

paczka szła 15 dni :)

 

Radość z szybkiej dostawy przepadła po próbie skorzystania z zamówionego towaru  :wacko:

Okazało się że drobne małe rączki źle spasowały piny do ładowania baterii w tym produkcie:

https://pl.aliexpress.com/item/Gopro-Accessories-Extend-Battery-Box-Mount-For-Gopro-Hero-4-AHDBT-401-Battery-For-Gopro-Hero3/1000001961543.html?spm=2114.13010608.0.0.DKSqtg&detailNewVersion=&categoryId=190307

Teoretycznie jestem chyba w stanie naprawić to ale zobaczymy co chińczyk odpowie na złożoną reklamacje.

 

@WOJO  popieram Cie w 100% może zrobimy referendum lub ankietę czy szanowna Administratorka ma wkleić zdjęcia linki , cokolwiek mogą być nawet filmy  :biglol:

 

Poprawiony link teraz działa.

Edytowane przez ipsx82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia mam tylko w stroju kąpielowym, z Karaibów, a jedno nawet jest w Plejadach :P

 

Linki do aukcji albo tego co polecam Wam tu wkleję, nie będę Wam żałować ;)


http://pl.aliexpress.com/item/Sexy-transparent-lace-embroidery-bra-set-comfortable-fashion-bra-3-4-cup-detachable-shoulder-strap-single/32647408972.html?s=p

 

Bardzo miła w dotyku koronka, co jest mega istotne ;) bardzo dobrej jakości, dobrze leży, polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia mam tylko w stroju kąpielowym, z Karaibów, a jedno nawet jest w Plejadach :P

 

Linki do aukcji albo tego co polecam Wam tu wkleję, nie będę Wam żałować ;)

http://pl.aliexpress.com/item/Sexy-transparent-lace-embroidery-bra-set-comfortable-fashion-bra-3-4-cup-detachable-shoulder-strap-single/32647408972.html?s=p

 

Bardzo miła w dotyku koronka, co jest mega istotne ;) bardzo dobrej jakości, dobrze leży, polecam :D

Akurat ten model mnie nie przekonuje, ale dzięki za namiary na sprzedawcę. Rozmiarówka zbliżona do EU?

Nie :(

Perły to do kompletu od innego... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Rozmiarówka zbliżona do EU?

Dostałam inne rozmiary (większe na metkach) niż zamówiłam, ale pasują idealnie. Tak jakby majfriend się dostosował do EU ;)

 

Dzisiaj może jeszcze jedną firmą Ci polecę, bo coś przyszło :)


Aha, ja mam pecha jakiegoś może, bo zamówienia były robione 26 października ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rozmiarówka zbliżona do EU?

Dostałam inne rozmiary (większe na metkach) niż zamówiłam, ale pasują idealnie. Tak jakby majfriend się dostosował do EU ;)

 

Dzisiaj może jeszcze jedną firmą Ci polecę, bo coś przyszło :)

Aha, ja mam pecha jakiegoś może, bo zamówienia były robione 26 października ...

 

Czekam z niecierpliwością. Na święta raczej już nie zdążę, ale parę okazji mnie czeka po świętach. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zajrzyj tu http://pl.aliexpress.com/store/1112050, sprawdzona, dobrej jakości bielizna. Trzeba tylko dobrze dobrać rozmiar, ewentualnie napisać dokładnie co potrzeba, bo w komplecie wybiera się rozmiar biustonosza, a majtki mogą przyjść maluteńkie ;)

 

Dzisiaj przyszło zamówienie z 26 października i to jeszcze nie wszystko co zamówiłam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kwestia czasu z tym przekonaniem, nie wiem czy zauważyłeś ale już co 3 na Allegro sprzedawca  a raczej pośrednik bo od niego towar nie idzie wystawia towar którego nie posiada i czas wysyłki od 30 do 60 dni od producenta. to ja dziękuje za takie zakupy wole samemu to na aliexpresie zamówić  i później nie bujać się z takim pseudo sprzedawcą który za nic nie odpowiada.

 

A wracając do mojej reklamacji na aliexpresie sprzedawca stanął na wysokości zadania i poradził jak naprawić problem oraz przydzielił mi rabat na następne zakupy u niego :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://pl.aliexpress.com/item/High-Quality-Car-Pillow-Set-Car-Headrest-Neck-Support-Pillow-Car-Lumbar-Back-Support-Pillow-Space/32716405954.html?detailNewVersion=&categoryId=200003424

 

Z biegiem lat fotele w foresterze coraz mniej wygodne

 

P.S.
Kupując przez aplikacje 2$ taniej teraz jeszcze jest kupon też tylko przez aplikacje WD6II3M  daje 4$ zniżki na wszystko, pod warunkiem kupowania przez aplikacje.

Edytowane przez muzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
10 godzin temu, Ayo napisał:

wczesniej

Widziałem, czytałem

 

11 godzin temu, Ayo napisał:

nic sie nie zmienilo

I to mi wystarcza, jak po 4 miesiącach zdanie się nie zmieniło, to chyba jest dobrze :) Teraz tylko czekać aż się pojawi w gearbest z wysyłką z magazynu z europy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lukasz111222 napisał:

Teraz tylko czekać aż się pojawi w gearbest z wysyłką z magazynu z europy :) 

Niedawno była, w bardzo dobrej cenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...