Skocz do zawartości

Gdzie najszybciej w Wawie?


mati

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Topiku o Zakopiance to chyba nie czytaliście.......... :roll: :roll: :roll:

 

Czytaliśmy, i co z tego? Jak nie widzisz różnicy między jechaniem szybko po kilku pasmowej ulicy w nocy, a zapieprzaniem na złamanie karku po Zakopiance, to raczej nie mamy o czym dyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topiku o Zakopiance to chyba nie czytaliście.......... :roll: :roll: :roll:

 

Czytaliśmy, i co z tego? Jak nie widzisz różnicy między jechaniem szybko po kilku pasmowej ulicy w nocy, a zapieprzaniem na złamanie karku po Zakopiance, to raczej nie mamy o czym dyskutować.

 

Fakt. W tej kwestii nie mamy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam ujeżdżam Evcie nie przekraczając 50 km/h do 23 i 60 km/h po... Jak powiedziałem wczoraj Azraelowi - jak Rozważna i Romantyczna :roll: :razz: :mrgreen: Raptem kilkanaście razy, przez przypadek i niedopatrzenie :oops: przekroczyłem indeks prędkości opon zimowych :razz: :twisted: Obciach :shock: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam ujeżdżam Evcie nie przekraczając 50 km/h do 23 i 60 km/h po... Jak powiedziałem wczoraj Azraelowi - jak Rozważna i Romantyczna :roll: :razz: :mrgreen: Raptem kilkanaście razy, przez przypadek i niedopatrzenie :oops: przekroczyłem indeks prędkości opon zimowych :razz: :twisted: Obciach :shock: :mrgreen:

 

zaden obciach ja indeks zimowek raz przekroczylem (moze 2 :oops: ) ale wtedy bylem na letnich - do indeksu letnich nawet sie nie zblizylem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...