Skocz do zawartości

Ile fabryka dała...??


kukiluki

Rekomendowane odpowiedzi

OKI chodzi mi o to ze ta woda musi caly czas byc, np. jadac w trase 500km nie bede sie zatrzymywal specjalnie zeby sobie wody dolac.

Azrael: wchodzisz na temat sportu wyczynowego A grupa N-ki wszystko pieknie, ale czy nasz forumowicz bedzie startowal w tych klasach ?? zeby bylo to tak niezbedne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Azrael: wchodzisz na temat sportu wyczynowego A grupa N-ki wszystko pieknie, ale czy nasz forumowicz bedzie startowal w tych klasach ?? zeby bylo to tak niezbedne ?

 

 

Pytałeś czy to rzecz na 1/4 mili więc piszę że nie. 10 litrowy zbiornik w 500 konnym Cossim wiem że starcza na ~ dwa okrażenia Nuerburingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziala caly czas i to automatycznie, niektore bardziej zawansowane sytemy maja zabezpieczenie, gdyby zabraklo wody. W zaleznosci od stylu jazdy i pojemnosci zbiornika, wode mozna dolewac razem z tankowaniem paliwa. Mozna sobie np kupic 12 litrowy zbiornik na wode od Spec-C http://www.sojdm.com/store/pc/viewPrd.a ... product=14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael: wchodzisz na temat sportu wyczynowego A grupa N-ki wszystko pieknie, ale czy nasz forumowicz bedzie startowal w tych klasach ?? zeby bylo to tak niezbedne ?

 

 

Pytałeś czy to rzecz na 1/4 mili więc piszę że nie. 10 litrowy zbiornik w 500 konnym Cossim wiem że starcza na ~ dwa okrażenia Nuerburingu.

 

to Cossie przejedzie bezawaryjnie 2 okrazenia Ringu :?: :mrgreen:taki niewybredny zarcik mi przyszedl na mysl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aquamist bez strojenia spowoduje spadek mocy.

 

moj komp sie nie flashuje podobno, ale planuje na wiosne jakiegos boxa zalozyc coby troche podniesc moc (chcialbym dociagnac do bezpiecznych 240-250 KM) i jak to sie ma do aquamista wtedy :?:

 

unichip moze ? mam do sprzedania w razie czego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aquamist bez strojenia spowoduje spadek mocy.

 

moj komp sie nie flashuje podobno, ale planuje na wiosne jakiegos boxa zalozyc coby troche podniesc moc (chcialbym dociagnac do bezpiecznych 240-250 KM) i jak to sie ma do aquamista wtedy :?:

 

unichip moze ? mam do sprzedania w razie czego

 

dawaj na PW cene - tylko zrob pasztetowa i od razu kontakt do goscia ktory to porzadnie wystroi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za tym mowiecie wieksze turbo, a co z doladowaniem bo na seryjnym 370 KM, no i co z turbo-dziura ? w normalnej jezdzie bedzie bardzo przeszkadzac.

 

No właśnie, przy wiekszym turbo sprawa moze sie pogorszyc - i co wtedy?

 

To ma byc auto do codzienniej jazdy.

 

Na samych wtryskach, mocniejszej pompie i remapie da rade wyciagnac te 340KM?? - oczywiscie bez uszczerbku na zdrowiu silnika i podzespolow. Oczywiscie jestem swiadomy ze fabryczne sprzeglo nie pociagnie na tym tak wiec i to.

:?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na samych wtryskach, mocniejszej pompie i remapie da rade wyciagnac te 340KM?? - oczywiscie bez uszczerbku na zdrowiu silnika i podzespolow. Oczywiscie jestem swiadomy ze fabryczne sprzeglo nie pociagnie na tym tak wiec i to.

:?: :?: :?:

 

po pierwsze wydech - coby odetkac motor ( u Ciebie trzeba wtedy wrzucic emulator sondy coby nie krzaczylo) i remap - seryjne wtryski STI 2,5 powinny wyrobic do 340 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze wydech - coby odetkac motor ( u Ciebie trzeba wtedy wrzucic emulator sondy coby nie krzaczylo) i remap - seryjne wtryski STI 2,5 powinny wyrobic do 340 KM

 

Wydeszek juz jest + dolot K&N. Jezeli chodzi o checka to zapalil mi sie raz przy 6000obr na 5 biegu - narazie jest spokoj.

 

To o ile mocniejsze wtryski ma 2,5L??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze wydech - coby odetkac motor ( u Ciebie trzeba wtedy wrzucic emulator sondy coby nie krzaczylo) i remap - seryjne wtryski STI 2,5 powinny wyrobic do 340 KM

 

Wydeszek juz jest + dolot K&N. Jezeli chodzi o checka to zapalil mi sie raz przy 6000obr na 5 biegu - narazie jest spokoj.

 

To o ile mocniejsze wtryski ma 2,5L??

 

teraz zobaczylem ze masz MY04 - myslalem ze 06 :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem eksperptem ale imo FMIC przy serujnym turbo nie ma zadnego sensu

Zwiekszy tylko laga i spool up, no jedyne co rzeczywiscie bedzie in plus to to ze w mapteku zdejma Ci wtedy ogranicznik predkosci.

Wiec rob wydech caly od kolektora, mozesz tez odrazu uklad dolotowy zmienic wystroj to , chyba ze masz ochote na wiecej to wtedy turbo, wtryski i wlasnie FMIC ktory wtedy wlasnie okaze sie niezbedny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam FMIC i czy to jakos wlpynelo na osiagi..... nie wiem ( mam nadzieje ze tak :), moze dlatego ze duzo zrobilem za jednym razem, na pewno zrobil sie przod bardziej agresywny, ale caly czas walcze z tablica rejestracyjna bo mi za chilere nie pasuje i nie mam jej gdzie upchnac, a naklejka MATI style :) trochemi nie pasi bo zaraz sie ktos czepnie, mialem nawet tajny misterny plan zrobic szablon i odbic ja na intercoolerze , ale to juz by bylo max przegiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, czy nie jest tak ze wtryski od STi 2.0 maja fizyczna budowe taka sama jak te w WRX i nie podejda do 2.5 gdzie paliwo jest podawane z boku i wymagaja innej listwy paliwowej?

 

Co do wtryskow, to mozna przerobic te, ktore sie teraz posiada i zwiekszyc ich wydajnosc o 70-100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...