Skocz do zawartości

Impreza 00r, 1.6 95 km AWD


Muchomorek

Rekomendowane odpowiedzi

Rada nr 1.

Nie kupuj 1.6 !!!

95 KM moze brzmi nie najgorzej, ale to auto nie bedzie jechac.

Powaznie.

A tak na powaznie...

 

 

 

To nie kupuj 1.6 ;)

A jak juz pojdziesz po rozum do glowy i wybierzesz 2.0 to...

 

 

Uwazaj na rdze :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem i jeździłem - to prawda, szału nie ma. Ale to moje drugie auto, wcześniej 2 lata użytkowałem Meganke 1.4 więc nic mi nie straszne  :biglol: Chciałbym też, żeby auto było dość ekonomiczne.

Jest lekki bąbel z rdzą na prawym tylnym nadkolu, błotniki zdawały się ok. Sporo zarysowań na przednim i tylnym zderzaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zdecyduj. jeśli auto spełnia twoje wymagania kupuj jeśli ich nie spełnia nie kupuj. to Ty będziesz jeździł tą subaryną nie my. 


1.6 spali może z litr mniej niż 2.0, a przy wyprzedzaniu śmieć w oczach :D

Wystarczy użyć reduktora i wyprzedzanie jest całkiem sprawne. zresztą to słaby argument by auta nie kupić zwłaszcza że auto ma byc w miarę ekonomiczne a poprzednie to było 1.4. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zdecyduj. jeśli auto spełnia twoje wymagania kupuj jeśli ich nie spełnia nie kupuj. to Ty będziesz jeździł tą subaryną nie my. 

1.6 spali może z litr mniej niż 2.0, a przy wyprzedzaniu śmieć w oczach :D

Wystarczy użyć reduktora i wyprzedzanie jest całkiem sprawne. zresztą to słaby argument by auta nie kupić zwłaszcza że auto ma byc w miarę ekonomiczne a poprzednie to było 1.4. 

w 2.0 też można mieć reduktor i wtedy może będzie w miarę sprawnie wyprzedzać. Impreza i tak nie będzie ekonomiczna, różnica w spalaniu jest niewielka. Jak ma być ekonomicznie to lepiej sobie darować, zależy też co dla kogo znaczy ekonomiczne bo dla mnie to mój gt jest ekonomiczny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskakujące jest to jak wszystkim brakuje mocy do wyprzedzania. 1.6 1.8 2.0 nie jadą ? to co w takim razie trzeba je pchać ? może nie brak mocy a brak umiejętności zła technika jazdy to powoduje? Z tego co na drogach widzę 90 % kierowców rajdowców siedzi na zderzaku dla auta które chce wyprzedzić , mając taką technikę jazdy to przynajmniej 250 kucy jest potrzebne by sprawnie wyprzedzać bo jak się zjeżdza na lewy mając tą samą prędkość co auto przed tobą i dopiero szuka biegu niżej i zaczyna się przyspieszać to mając nawet 2.0 czasu na wyprzedzanie trzeba sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co na drogach widzę 90 % kierowców rajdowców siedzi na zderzaku dla auta które chce wyprzedzić

I te 90% to mistrzowie prostych.

 

Nie raz mnie kusiło by nauczyć takiego pajaca zachowania bezpiecznego odstępu ale jakoś szkoda mi mojego auta.

Ostatnio pewien mistrz prostej jechał za mną tak blisko ze jego świateł nie widziałem w lusterku.

Wystarczyło delikatne hamowanie i miałbym nowa astre w bagażniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskakujące jest to jak wszystkim brakuje mocy do wyprzedzania. 1.6 1.8 2.0 nie jadą ? to co w takim razie trzeba je pchać ? może nie brak mocy a brak umiejętności zła technika jazdy to powoduje? Z tego co na drogach widzę 90 % kierowców rajdowców siedzi na zderzaku dla auta które chce wyprzedzić , mając taką technikę jazdy to przynajmniej 250 kucy jest potrzebne by sprawnie wyprzedzać bo jak się zjeżdza na lewy mając tą samą prędkość co auto przed tobą i dopiero szuka biegu niżej i zaczyna się przyspieszać to mając nawet 2.0 czasu na wyprzedzanie trzeba sporo.

wiele razy wyprzedałem gównianym 1.3, które i tak ma lepsze przyspieszenie do setki niż impreza 1.6 i parę razy robiło się niebezpiecznie, bo idiota, którego wyprzedzałem poczuł się chyba urażony i deptał gaz zamiast dać się wyprzedzić... A nie siedziałem mu na zderzaku tylko wyprzedzałem z rozpędu. Mając słaby samochód to czasem lepiej nawet nie próbować wyprzedzać.

Edytowane przez mly96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...