Skocz do zawartości

piątek u Emila - 5.01.2007


misha

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie bylo, ludzi duzo tylko ten NFS Carbon to totalna porazka Fajnie ktos GTkiem przyjechal bokiem pod salon ok 21.05 i jeszcze lepszym bokiem stamtad wyjechal

 

to błem ja :razz: :twisted::mrgreen: :cool:

 

PS a to ciebie pytałem gdzie jest GRAF ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Fajnie ktos GTkiem przyjechal bokiem pod salon ok 21.05 i jeszcze lepszym bokiem stamtad wyjechal :grin:

 

Tez widzialem :mrgreen:

Super to na skrzyzowaniu wygladalo! Stalem na przystanku w oczekiwaniu na autobus,a tu nagle ktos poslizgiem wychodzi i te miny ludzi stojacych obok! bezcenne

 

Było super. Carbon, spoko gra ale troche malo realistyczna. Ah te daleeekie loty . Miałem drugi czas. Bardzo fajna kiera.

Ale byl tez drugi carbon na tv i innej kierze i to juz bylo mniej fajne.

Gratulajce dla Buffy'ego za najlepszy czas :mrgreen:

Miło było wszystkich poznac :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS a to ciebie pytałem gdzie jest GRAF ?

 

to mnie się pytałeś :)

BTW. wejście pod salon i wyjście spod salonu: klasa :) Świetnie wyglądają te zaślepki STI'ajowe.

 

 

a co do spota, to dzięki za fajny i milutki wieczór. Foty będą :) jutro. A teraz oddalam się do wyra (naszpikowany jakimiś lekami) i będę dogorywał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś przede mną dokonał sztuki wpakowania się na siedzenia w 3cim rzędzie w Tribece, czy jestem pierwszy ? :mrgreen: Kropek ma dokumentacje fotograficzną ;-)

 

nikt nie jest tak elastyczny i kompaktowej budowy, by tego dokonać jak ty :)

 

Mam też uwiecznioną na zdjęciu Moniqę zamkniętą w bagażniku Forestera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wyjechał z IKEI Cię troszkę przyhamował bo mogło być ciekawie

 

He He no musiałem mu ustąpić pierwszeństwa ( w końcu miałem go z prawej ) :mrgreen:

 

Czy ktoś przede mną dokonał sztuki wpakowania się na siedzenia w 3cim rzędzie w Tribece, czy jestem pierwszy

 

Biorąc pod uwagę ilość miejsca widzianą z tylnych foteli ....... respect :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było bardzo przyjamnie jak zwykle, chociaż faktem jest że już dawno na żadnym spocie nie byłem. Musze się poprawić. WRC fan, udowodnił że jednak można zmieścić się na ostatnich siedzeniach Tribeci, inna sprawa że wolałbym tam zobaczyć kogoś postury Kajtka :mrgreen: Pozdrawiam wszystkich obecnych na spocie jak i tych którym z różnych powodów dotrzeć się nie udało, a także dziękuje So What! za podwózkę pod sam dom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...