Skocz do zawartości

Impreza WRX 01' zapalony check engine


Łukasz Smyk

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego ze jestem tutaj nowy i to dopiero mój pierwszy post, z góry witam :)

 

Mam problem w mojej imprezie, który pojawił mi się dzisiaj a mianowicie podczas gdy ruszałem ( dosyć żwawo ) ze swiatel zapalił mi się i do tej pory świeci kontrolna z check engine. Czy zauważyłem jakąś róznice po zapaleniu ? na szczęście żadnej :) impreza jezdzi normalnie nie ma jakis osłabień w mocy, nic nie stuka, nie szumi, nie puka jezdzi tak jakby sięnic nie stało :) 

 

Próbowałem zrobić tzw. twardy reset, czyli odpiąłem kleme na okolo 2 minuty i zapiąłem znowu ale bez efektu. Czy któs może wie cośna tem temat albo miał podobny problem ? Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrym działaniem bedzie jak podjade na podpiecie do kompa a czy znacie jakis godny polecenia warsztat/serwis na slasku ? 

narzeczona codziennie jest w Gliwicach, a mam urządzenie żeby sprawdzić błędy, więc jak coś to daj znać, bez sensu jechać do warsztatu żeby odczytali błąd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba sprawdzić urządzenia które potrzebują dużo prądu pierwsza sprawa jeśli masz tam jakieś "tuby, wzmacniacze" itd to odlącz drugą rzeczą która potrzebuje dużo prądu jest rozrusznik, ale jego bym nie podejrzewał, bardziej "odkurzacz" czyli pompa wtórnego powietrza zobacz bezpiecznik coś ok 60A czy nie jest przebarwiony, ogólnie popatrz bezpieczniki jeśli coś zjada więcej prądu niż powinno będzie po bezpiecznikach widać ;) wentylatory chłodnic też dużo biorą... przejrzyj najpierw bezpieczniki i podaj nam kod błędu

Edytowane przez AlexClyde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...