Skocz do zawartości

Punkty karne


domestos666

Rekomendowane odpowiedzi

... ciekawy jestem jednego : po przekroczeniu limitu punktowego przychodzi wezwanie do domu , aby zdać prawojazdy czy przy nastepnej wpadce Pan policjant je sobie weżmie .... ????!!!! Ma ktoś doświadczenie w tej kwesti ????

 

Przychodzi wezwanie do domu, w celu sprawdzenia kwalifikacji. ( Nie oddajesz prawa jazdy !!! ) Jeżli w tym czasie Policja Cie skontroluje i połączą sie z baza danych prawo jazdy automatycznie zatrzymują :cry: Idziesz na egzamin i zdajesz. Jezli wydział komunikacji nie dostanie w ciągu 30dni świstka w którym jest info że zdałes masz obowiązek stawić się i oddać i prawko.

Ja robiłem tak zapisywałem się na egzamin w jakims terminie , na drugi dzień zapisywałem się drugi raz aby zabezpieczyć się przed tym że jak nie zdam za I razem bede miał szybko drugi termin żeby zmieścic sie w ciągu 30dni.

Dwa lata temu po zdaniu egzaminu dostałem wezwanie do psychologa na jakiesa durne testy :shock:

Poł roku temu jak zdawałem nic nie dostałem, i psychologa nie byłem , nie wiem może zmądrzałem :wink:

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit,cos u Was dziwnie to robia:) Mi wydzial komunikacji wyslal pisemko ze mam 30 dni

na oddanie im prawka,jak nie to tak jakbym nigdy go nie mial:)Tak samo z psychologiem, gosc na drogowce cieszyl sie ze sam donioslem mu badanie bo lada moment mial cofnac mi uprawnienia.

Z reszta wszystko napisalem wyzej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas najpirw przychodzi wezwanie z Komendy wojewódzkiej policji w krakowie informacja o zdobytych punktach wraz z pismem o przystąpiniu do egzaminu, oraz listą wykroczęń. Z tym idę do MORD i do wydziłu komunikacji tam coś podpisuję ( nie wiem co ) i ide zdawac. Wwydzile komunikacji mi Pani powiedziała że jeżli nie zdam w ciągu 30dni to oddaje prawo jazdy.

Pewno u Cibie jest tak samo tylko w róznych formach przychodzi zawiadominie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...