Skocz do zawartości

BMW Zbysia


Zbigniew B.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no ja nie mogę już tego słuchać gościu typowo podaje co chcemy usłyszeć a wy się nabieracie, no przecież to jest prowokacja jak nic, no nie mogę no

 

Siedzisz w Golfie ubrany w Golf z kijem od Golfa w ... bagażniku, to siedź cicho w tym niemieckim przypadkowym bękarcie i głupot nie gadaj !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 294
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie no ja nie mogę już tego słuchać gościu typowo podaje co chcemy usłyszeć a wy się nabieracie, no przecież to jest prowokacja jak nic, no nie mogę no

 

Leszek, trafiles w samo sedno. Mozliwe, ze jest jakis forumowicz Zbigniew ale wkreca takie rzeczy.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyyyyysiuuuuu, dlaczego mnie ignorujesz? :cry:

 

No widzicie jak to jest z BMW, puścisz komplemencik i już laska cię obskakuje :)

 

Już napisałem że Cie Kocham ! Starczy Ci w tym tygodniu ! :neutral:

No wiesz...

jestem taka samotna :cry:

idę na forum dełu. może tam mnie ktoś zechce :cry::cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzisz w Golfie ubrany w Golf z kijem od Golfa w ... bagażniku, to siedź cicho w tym niemieckim przypadkowym bękarcie i głupot nie gadaj !

 

Nie wiem czy wiesz ale BMW też jest niemieckie a poza tym jeżdże czym innym więc czytaj lepiej człowieku zwany pomyłką i proszę nie odzywaj się do mnie tak brzydko bo Kołobrzeg mam naprawdę niedaleko :evil: :mad: Masz na rozluźnienie sytuacji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbysiu, ty najpierw pojedź na hamownie i zobacz ile masz tych koni, a ile biega stadami poza silnikiem. Papierowo każde auto ma jakąś tam moc deklarowaną przez producenta. Ale z czasem te konie uciekają i może się okazać że masz ich z 250. Z przygód znajmomych którzy jeździli 325i wynikało że w aucie 10letnim uciekało około 30-40koników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbysiu, uznam, że jesteś prawdziwy jak zaczniesz robić błędy językowe i ortograficzne.

 

Prowokacją jesteś i tyle.

 

Zbysiu B. czyta w naszych myślach !!!

 

Napisał to przed twoim postem.... osa551 :!:

 

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=372076#372076

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbysiu, ty najpierw pojedź na hamownie i zobacz ile masz tych koni, a ile biega stadami poza silnikiem. Papierowo każde auto ma jakąś tam moc deklarowaną przez producenta. Ale z czasem te konie uciekają i może się okazać że masz ich z 250. Z przygód znajmomych którzy jeździli 325i wynikało że w aucie 10letnim uciekało około 30-40koników

 

W BMW to raczej duzo ucieka koni po latach. Jak mialem w zamiarze zmiane auta to chodzilem po roznych forach ( w tym BMW) i sie dopytywałem o rozne rzeczy. Sami mi na forum odpowiedzieli ze BMW duzo traci mocy jak stare. Tak jak mowisz 30-40 konikow spokojnie. Natomiast w subaru nie zauwazam jakoby straty mocy. Nie bylem co prawda na hamowni ale cholera legaś turbo idzie niesamowicie jakby mial nadal te 200 koni. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...