Skocz do zawartości

Turbo-timer : wiązka do GT


saint

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie dzięki, poszukam tej wiązki. Chyba że masz jakiś namiar?

 

nie mam :( musisz szukac w US na ebay, koszt okolo 19$, ale jak nie kupisz mozna sie wpiac bez problemu w fabryczna wiazke, dla wprawnego elektryka nie bedzie z tym problemu, zwlaszcza ze masz SI chyba jeszcze bez Immo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przerabiam ten temat i czekam aż przyślą mi takiego Apexi z Anglii. Do GT 92/11-97/08 jest wiązka HKS FT-1, 97/09-98/08 jest HKS FT-2, do 98/9 w góre stosuje się HKS-FT3. Widziałem ostatnio takie wiązki w sklepie internetowym w anglii, jak znajdę linka podeśle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka z Anglii zwykłą pocztą trwa około 10dni. Bardzo polecam aukcje na ebay angielskim. Rzeczy nie przechodzą przez cło bo idzie to w ramach UE. A np. Turbo Timer można wyłapać za grosze. Mnie wiązka plus TT Apexi wyniesie łącznie 200zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Centralny zamek i immobilizer mam fabryczne-do tego jest tylko podłączony sterownik żeby na pilota działało a nie tylko na kluczyki i to wszystko,czyli w zasadzie nie mam autoalarmu i odcięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyczki dołączone w zestawie z TT nie pasują oczywiście do instalacji Subaru więc rozumiem że trzeba wpiąć się w instalację "na żywca",czy znacie może jakiś patent ułatwiający sprawę (niezbyt lubię ingerencję w oryginalne okablowanie i widok taśmy izolacyjnej :???: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...