Skocz do zawartości

Na początku było...???


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

Wydawalo mi sie, ze az tak bardzo sie nie wypaliles ani rozleniwiles :D

Po sezonie 2001 MP zrobiło się trochę nudnawo.

A zakaz WRC w ogóle mnie dobił, doskonale rozumiem pobudki, ale ja na rajdy jeździłem dla wurców. Zresztą dyskutowaliśmy na ten temat na łamach innej listy :wink:

Co do RSMS - zacny pomysl - w koncu to troche inny cyrk niz RSMP.

No właśnie, gdyby nie to, że codziennie trzeba wbijać się w garniak i maszerować z armią cyborgów niezniszczalnych już dawno jeździłbym po świecie z całym tym cyrkiem. Spotkałem w Finlandii grupkę takich japończyków, czapeczka z rajdu Szwecji, plecak z Australii, kurtka z RAC, itd.

Z Twojej wypowiedzi wywnioskowalem, ze jezdzisz od siedmiu lat na rajdy i od tego samego czasu jestes zonaty stad moje zdziwienie co ma jedno do drugiego :lol:

Wywnioskowałeś słusznie, bo żonę poznałem parę lat wczęsniej, niż zacząłem się interesować rajdami i subaru. A stan cywilny nie ma tu nic do rzeczy. Cały ten okres dzielnie znosiła moje hobby, na szczęście jeszcze nie padło stwierdzenie "albo ja albo rajdy" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze nie zauwazyles zartobliwosci... ale czasem widac ciezko sie Tobie spoglada na rzeczy zwykle, niezlosliwe i malo brandzlotechniczne.

 

To dobrze, że poszedłeś za moim przykładem i wyjąłeś stereo z samochodu. Wreszcie masz coś niebrandzlotechnicznego...

 

Aha mam maleńką prośbę: Michale, Wojtku peace!! :-)

 

Michał wyraźnie znów przeżywa okres przyczepienia się do kogoś za wszelką cenę i gdziekolwiek - wybacz mu. Peace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał wyraźnie znów przeżywa okres przyczepienia się do kogoś za wszelką cenę i gdziekolwiek - wybacz mu

 

I kto to mowi? :twisted::twisted: :wink: :wink:

 

Wieeeec jak juz pisalem, u mnie zaczelo sie od Colin McRae Rally 1 - zacna gierka. Kult, kult, kult. Ide pograc... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze nie zauwazyles zartobliwosci... ale czasem widac ciezko sie Tobie spoglada na rzeczy zwykle, niezlosliwe i malo brandzlotechniczne.

 

To dobrze, że poszedłeś za moim przykładem i wyjąłeś stereo z samochodu. Wreszcie masz coś niebrandzlotechnicznego...

 

Wojteczku, sam sie orcowales swoja arcywiedza na okolicznosc sprzetu grajacego w innym watku - chwalac sie calemu swiatu coz za "value for money" sprzet audio zalozyles wlasnie w swoim pojezdzie - wiec racz Wasc zaniechac plaszczycyzacji rzeczywistosci. Dodatkowo, jesli chodzi o branie przykladu - jestes najdalej od osob, z ktorych chcialbym brac takowy 8)

 

Aha mam maleńką prośbę: Michale, Wojtku peace!! :-)

 

 

Michał wyraźnie znów przeżywa okres przyczepienia się do kogoś za wszelką cenę i gdziekolwiek - wybacz mu. Peace.

 

Napisz prosze o szkoleniach z Twoim uczestnictwem gdzie istruowales incentiwow i vipowiczow :lol::lol: Peace.

 

Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do RSMS - zacny pomysl - w koncu to troche inny cyrk niz RSMP.

No właśnie, gdyby nie to, że codziennie trzeba wbijać się w garniak i maszerować z armią cyborgów niezniszczalnych już dawno jeździłbym po świecie z całym tym cyrkiem. Spotkałem w Finlandii grupkę takich japończyków, czapeczka z rajdu Szwecji, plecak z Australii, kurtka z RAC, itd.

 

Jakkos trzeba zarabiac na zycie, jedni cyborguja inni tez sie szmaca :D Na Monte widzialem tez kilku takich rajdowych Globetrotterow. Moze na emeryturze sobie taka RSMSowa wycieczke bedziemy mogli strzelic :lol:

 

Z Twojej wypowiedzi wywnioskowalem, ze jezdzisz od siedmiu lat na rajdy i od tego samego czasu jestes zonaty stad moje zdziwienie co ma jedno do drugiego :lol:

Wywnioskowałeś słusznie, bo żonę poznałem parę lat wczęsniej, niż zacząłem się interesować rajdami i subaru. A stan cywilny nie ma tu nic do rzeczy. Cały ten okres dzielnie znosiła moje hobby, na szczęście jeszcze nie padło stwierdzenie "albo ja albo rajdy" :lol:

 

I mam nadzieje, ze ze strony Twej malzonki nie padnie takie stwierdzenie - bo sobie nie wyobrazam Lukania bez ogladania rajdowania :D Moja freundin sama domaga sie wyjazdow na rajdy - wiec nie sadze aby kiedykolwik padlo z jej strony powyzsze stwierdzenie :lol:

 

Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze na emeryturze sobie taka RSMSowa wycieczke bedziemy mogli strzelic :lol:

 

Jak będę na emeryturzę to sobie zafunduję taką atrakcję:

http://www.wrc.com/en_GB/Rallies/VIP/PA ... Prices.htm

:D:D

 

Moja freundin sama domaga sie wyjazdow na rajdy - wiec nie sadze aby kiedykolwik padlo z jej strony powyzsze stwierdzenie :lol:

Pogadamy jak się pojawi Michał junior :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę na emeryturzę to sobie zafunduję taką atrakcję:

http://www.wrc.com/en_GB/Rallies/VIP/PA ... Prices.htm

:D:D

 

Całkiem miło i hajendowo wygląda :D

 

Moja freundin sama domaga sie wyjazdow na rajdy - wiec nie sadze aby kiedykolwik padlo z jej strony powyzsze stwierdzenie :lol:

Pogadamy jak się pojawi Michał junior :mrgreen:

 

znaczy, że chcesz rozmawiać za kilka dobrych lat :mrgreen:

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja zaczeła się 7 lat temu kiedy ojciec wpad na pomysł kupna jakiegoś auta z "napedami".Popadło na 10 letnie Subaru Leone.Nie mineły 4 miesiące a ojciec postanowił kupic następne Subaru.Leone jeżdzi do dziś i jaskos sobieradzi(czesto używane w terenie). :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mojo pasje wyssałem z piersiówki ojca. Stenżenie nie było duże ale pasja została. Potem do ty pasji dołonczyły Subaryny. O ile z ty pierszy można sie ponoć wyleczyć (tyko po co ?), otyle ta druga jes śmiertelna.

 

Matka Dzieciom - klubowiczom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...