Skocz do zawartości

zaslepianie egi i usuniecie kata impreza gh 2.0 150km


namiot

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

czy jest sens usunięcia katalizatora w imprezie gh 2.0 150km

 

Usuwanie katalizatorów w GC NA kończy się pogorszeniem parametrów i elastyczności silnika, co więcej jest nielegalne i szkodzi zdrowiu. Tyle w temacie. Subaru, zwłaszcza NA, nie lubią januszowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie! Pod żadnym pozorem proszę nie ruszać katalizatora! Jest to nielegalne i dlatego każda subara turbo go posiada! ;) Hahahah :D

 

Wyciąć możesz tylko pamiętaj żeby w jego miejscu zrobić zwężenie w celu uzyskania podobnej kompresji spalin jak na kacie.

 

Pozdrawiam - Krzysztof ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

czy jest sens usunięcia katalizatora w imprezie gh 2.0 150km

 

Usuwanie katalizatorów w GC NA kończy się pogorszeniem parametrów i elastyczności silnika, co więcej jest nielegalne i szkodzi zdrowiu. Tyle w temacie. Subaru, zwłaszcza NA, nie lubią januszowania.

 

 

Coś mi mówi, że wśród użytkowników tego i podobnych forum najpopularniejsze imię to Janusz  :wacko:

 

Pozdrawiam

Janusz

Edytowane przez pb2004
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od czasu zakonserwowania podwozia najczęściej czuć asfalt/bitum ale cebuli nie wyczuwam... :D Zresztą w sumie to poprzedni właściciel zjanuszował, co złego to nie ja!

 

P.S. Scheise.. przypomniałem sobie, że wczoraj jadłem zupę cebulową  :unsure:

Edytowane przez pb2004
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta prosze o odpowiedz kogos kto wie o co chodzi egr to jest tak napisze brzytko jak robic kupe i czesc zjadac,jak nikt sie nie wypowie kto cos wie na ten temat to i tak pewnie sprawdze chodzi o to czy komputer nie zwariuje,pierwszy raz spotkalem egr w benzynie ale ta motoryzacja upada

A pozatym cos bylo przytkane dzis zrobilem 600km dosc ostro i auto zaczelo lepiej jezdzic duzo lepiej nie mam poruwnania bo juz takie kupilem a wczesniej jezdzilem sti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś kiedyś słyszałem że w 08+ można wyłączyć egr w kompie, ale już teraz głowy nie dam czy to na pewno dotyczyło EGR-a czy pompy powietrza wtórnego. Na Twoim miejscu przedzwoniłbym do pierwszego z brzegu stroiciela Subaru i zapytał ile będzie kosztowało wyłączenie egr-a - nawet jak nie skorzystasz ostatecznie z ich usług to przynajmniej będziesz na 100% wiedział że się da. Jak się da to bym usuwał bez wahania (w końcu STI egr-a wogóle nie ma i jakoś żyje). Ale czy to rozwiąże Twój problem to nie wiem, bo przyczyn może być sto - skąd wiesz czy to na przykład nie zacinające się tgv itp. itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...