Skocz do zawartości

Przelot w turbo


budyn

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki jak to jest z tymi wydechami. Kupiłem gc8 sti z przelotem ( rura od turbo do tłumika końcowego rownież przelotowego, a przed turbina mam sportowe kolektory wydechowe) - zastanawiam się, czy mogę tak jeździć i czy nic nie klęknie ... Wiem zaraz podniosą sie głosy ze trzeba zrobić remap ale słyszałem ze oryginalnego kompa sti w tej wersji ponoć nie da zmapowac. Martwię sie o turbinę i silnik

Pacjent to gc8 sti v2

 

Doczytałem ze remap mojego kompa nie wchodzi w grę, można sztucznie ograniczyć turbinę. Zapytam wiec inaczej kupiłem auto z przelotem i widać ze jest tam bardzo krótko bo wydech jest praktycznie nowy - nie zależy mi na przelocie jeśli ma sie to wiązać z większymi kosztami i problemami - jeśli zrezygnuje z przelotu , to jak dobrać wydech zeby nic nie kombinować ?

Edytowane przez budyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej bym sie martwił tym ze jest tam sportowy kolektor niz tym ze wydech jest przelotowy.. bo dla próby podmienilem u siebie kolektor na równoodległościowy i wydawalo mi sie ze afr podczas normlanego podróżowania sie podniósł.. wrocilem do seri i zaloze go tuz przed strojeniem, bo chyba dół sie fajnie poprawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coob Accessport wgra Ci po prostu do ECU to co ma zapisane w sobie (stage 1 do 3) i tyle.

Nie tylko tyle, można go normalnie stroić, można ściągnąć gotowe mapy ze stron Cobba pod różne stupy, możliwości jest sporo więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega pytał czy można samemu zrobić remap, jak się potrafi można, wystarczy laptop, Accesstuner Pro i "trochę" wiedzy :D Aczkolwiek przy tak zadanym pytaniu nie spodziewam się wiedzy na tym poziomie, więc może sobie jedynie wgrać gotową mapę. Bez AccessPorta sam sobie nic nie zrobi bo raczej nie ma tactrixa :-)

 

P.S. Tak, wiem że Accesstuner Pro jest for authorised dealers only :D

Edytowane przez skwaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...