Skocz do zawartości

Jakie świece do Legacy IV 2.0 165 2005r


zukov69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem tu nowy. Parę dni temu zakupiłem Legasia 2.0 z 2005 roku.

Między 2-3 tys obrotów czasami czuje lekkie szarpanie podczas przyśpieszania. Z tego co wiem poprzedni właściciel nie wymieniał ich dłuższy czas

 Więc moje pytanie brzmi czy muszę wymienić koniecznie na oryginalne Championy czy mogę smiało zakupić NGK ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem tu nowy. Parę dni temu zakupiłem Legasia 2.0 z 2005 roku.

Między 2-3 tys obrotów czasami czuje lekkie szarpanie podczas przyśpieszania. Z tego co wiem poprzedni właściciel nie wymieniał ich dłuższy czas

 Więc moje pytanie brzmi czy muszę wymienić koniecznie na oryginalne Championy czy mogę smiało zakupić NGK ?

Śmiało. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

I daj znać czy po wymianie się poprawi.

Już zamówione, dam znać jak to będzie "chodziło". Przy okazji może doradzicie mi jaki olej silnikowy byłby najlepszy do tej jednostki. Obecnie jest zalany Castrol Edge Professional A5  5W-30 taki jak w ASO polecają. Słyszałem dużo różnych opini o podróbkach itp. Brat w Imprezie WRX zachwalał Motula. Jakie są wasze spostrzeżenia ? Warto zalać inny czy zostać przy Castrolu? Autko ma 164 tys km

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I daj znać czy po wymianie się poprawi.

Już zamówione, dam znać jak to będzie "chodziło". Przy okazji może doradzicie mi jaki olej silnikowy byłby najlepszy do tej jednostki. Obecnie jest zalany Castrol Edge Professional A5 5W-30 taki jak w ASO polecają. Słyszałem dużo różnych opini o podróbkach itp. Brat w Imprezie WRX zachwalał Motula. Jakie są wasze spostrzeżenia ? Warto zalać inny czy zostać przy Castrolu? Autko ma 164 tys km

pozdrawiam

Wątek olejowy jest bardzo dlugi, przefzytaj i wyciągnij wnioski. W skrocie czym nie zalejesz bedzie i tak jeździł

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...