Skocz do zawartości

Lusterka subaru 2006


Andrzej Florek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Własnie dołączylem na forum i jestem dumnym posiadaczem mojego 10 letniego subarka.

Mam problem z kierunkiem w prawym lusterku.(przestal swiecic) i caly wsrodku jest zalany woda a klosz jest troszke popekany od kamieni.

moje pytania sa takie

 

1.Czy moge dobrac sie do tego kierunku bez rozbierania calego lusterka czy moze bede musial usunac cale lusterko i rozbierac je w domu kawalek po kawalku.

 

2. Czy mozna kupic sama kierunek z lusterka czy cale lusterko ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Własnie dołączylem na forum i jestem dumnym posiadaczem mojego 10 letniego subarka.

Mam problem z kierunkiem w prawym lusterku.(przestal swiecic) i caly wsrodku jest zalany woda a klosz jest troszke popekany od kamieni.

moje pytania sa takie

 

1.Czy moge dobrac sie do tego kierunku bez rozbierania calego lusterka czy moze bede musial usunac cale lusterko i rozbierac je w domu kawalek po kawalku.

 

2. Czy mozna kupic sama kierunek z lusterka czy cale lusterko ?

Dobrać się do kierunku bez rozbierania lusterka będzie trudno. Nie musisz go zdejmować. Da się kupić sam kierunek - prawy ma numer 84401AG040.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje kierunki sa bardziej podluzne

Rozumiem zeby odkrecic kierunek ze srodka musze demontowac szklo

i pytanie jak je zdemontowac ?? bo nie chce go potłuc

Masz składane elektrycznie lusterka? Jeżeli nie, to masz lusterka z modelu przedliftowego i numer prawego kierunkowskazu to 84401AG020.

Side Turn Signal Light Assembly.pdf

Outer Mirror.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A u mnie taki dziwny objaw jest, że prawy kierunek  w lusterku działa tylko jak zamykam auto z pilota. Wtedy mruga. Lewy funkcjonuje jak należy, a prawy ani z kierunkowskazami ani z awaryjnymi. Gdzie szukać przyczyny?

 

Zaczalbym od miejsca podlaczenia wiazki od alarmu do prawego kierunku. Moze oryginalna wiazka jest przecieta w tym miejscu? Tyle, ze wtedy reszta kierunkow nie powinna swiecic przy zamykaniu pilotem...

 

Jeszcze ew. kabelek moze byc przetarty i stawia duzy opor. Za duzy dla sygnalu kierunku z komputera, ale jeszcze akceptowalny dla sygnalu alarmu... Niecodzienny problem, daj znac, jak znajdziesz przyczyne ;)

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...