Skocz do zawartości

Opony semi-slick 18 cali...


Blue76

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe felgi, nowy problem :mrgreen: Chciałbym kupić opony 18 calowe z możliwie twardymi bokami do celów wiadomych. Wyszukiwarka forumowa trochę pomogła ale dalej mam dylemat. Liczę na Wasze rady poparte doświadczeniem w szybkiej jeździe po zakrętach ;)

 

Kandydaci:

 

1. Potenza RE070 - mój pierwszy wybór ale nie ma 18

2. Toyo T1-R lub R888 - naczytałem się że mają bardzo miękkie boki, prawda to?

3. Yokohama AVS Sport - podobno solidne

4. Inne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe felgi, nowy problem :mrgreen: Chciałbym kupić opony 18 calowe z możliwie twardymi bokami do celów wiadomych. Wyszukiwarka forumowa trochę pomogła ale dalej mam dylemat. Liczę na Wasze rady poparte doświadczeniem w szybkiej jeździe po zakrętach ;)

 

Kandydaci:

 

1. Potenza RE070 - mój pierwszy wybór ale nie ma 18

2. Toyo T1-R lub R888 - naczytałem się że mają bardzo miękkie boki, prawda to?

3. Yokohama AVS Sport - podobno solidne

4. Inne?

 

A czy nie lepiej do lansu, na co dziń 18 i jakieś powiedzmy normalne a do upalania mieć koła 17 i RE070 ? Ja tak miałem i było ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue76, polecam Bridgestone Proteza S-02, można by powiedzieć że lepsza od RE070

http://www.bridgestonetire.com/tireselector/dpp/glamourindex.asp?passproductid=1024

Ciekawą propozycją może być RE01R, ale nie wiadomo czy będzie to w polsce. To co powyżej dostępne tylko poprzez import prywatny z zagranicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję Wam za rady, Adamus masz w ryj :mrgreen:

 

1. Znalazłem Falkeny, wyglądają ciekawie :)

2. Carfit, zobaczę jak będzie się upalać na 18-tkach. Jeżeli będzie gorzej to wrócę do 17-tek.

3. Pollini - Prodrive P-WRC1.

4. Krzysiek, dzięki za info.

 

Jakieś inne sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue - weż po uwagę Michelin Sport Cup (widzieliśmy takie na Porsche GT 3 w Arkadii)

 

Pamietam, że przy okazji wątku o Sti Spec. C Type RA-R było, że ma felgi 18" i prawdopodobnie Brigdestone R-01 w rozmiarze jeszcze nie oferowanym w sprzedaży.

 

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... light=type

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...