Skocz do zawartości

O Przemeqowym psssssssykaczu


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przemeq, przed cyną to bokiem, bokiem i do przodu..... no chyba ze planujesz pod samą cyną zrobić wrrrrrrrrrrrrrummmmm pssssssssssssssssssssssssssss

 

Dobra - zapisuję, nauczę się na pamięć i tak spróbuję zrobić, jak piszesz :mrgreen:.

 

Ha! Wieśniaku! Kupiłeś BOVa! :mrgreen:

 

No niestety... To wynik zbyt częstego przebywania w Twoim towarzystwie :mrgreen:.

 

Ja w "Budyniu" zdemontowalem bo podobno gwarancje mozna stracic :roll: :mrgreen:

 

Łeee, słabo - musisz sobie wyrobić chody w jakimś ASO, to przymkną oko na tego BOV-a . Z tego, co wiem, jeden jest w Al. Krakowskiej. Opinie o obsłudze są różne, ale przynajmniej se można ogórka zjeść za friko - zawsze te 1.50 PLN zostanie w kieszeni. Dwie wizyty w tym ASO i już zaoszczędziłeś na puszkę pasztetu.

 

:mrgreen:

 

przemeq a jaki dokladnie kupiles ten zawor ? Kupiles go w salonie subaru , co z gwarancja?

 

Ciekawe pytanie - ktoś je zadał w "Pytaniach do Dyrekcji". Jestem ciekaw odpowiedzi.

 

Przemeq, no to ile dałeś za tego BOVa ?

 

Tyle, co piszą na stronie - 600 PLN z montażem, którego oczywiście jeszcze nie zrobiłem - nie napiszę przecież, że zamontowałem, bo jeszcze stracę gwarancję :mrgreen:.

 

Zdecydowanie zdejmuj noge z gazu przy kazdej okazji.Staruszki beda uciekac, za to malolatki beda robic ŁAŁ, a to przeciez wszyscy lubimy :cool: .

 

Zawsze byłem wieśniakiem i byłem z tego dumny. To tylko brakujący element mojego wizerunku * :mrgreen:.

 

(* - celowo nie piszę: image'u, żeby nie było jak z tym designem 8) )

 

Przemeq, sugerowana technika przejazdu pod Cyna, ustawiasz mocno bokiem i robisz wrr, pstt,pss,psssst, wrrrrrr, pst wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 

O - tą Twoją metodą też spróbuję :mrgreen:.

 

Co za obciach :mrgreen:

 

Powiedział właściciel evo... :roll:

 

:mrgreen:

 

Azrael, masz rację, czyli najpierw muszę się zapytać innego admina :roll:

 

Nie musisz. Plik masz tutaj 8).

 

profesorrl1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...