Skocz do zawartości

a jak to z foresterem jest


sasiadek_bb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

szukałem ale odpowiedzi w archiwach nie znalazłem a mam kilka pytań:

 

1. czy aby zmienić zarówkę postojowych w US spec foresterku 2005 - trzeba wyjmować reflektor? Nie ma tam sensownego dojścia a koncpty mi się wyczerpali.

2. Jak rozjaśnić radio przy włączonych światłach?

3. w trójkątach przy lusterkach są kable - do czego to? do tweeterów? jeśli tak to czy tylko fabryczne czy można coś dobrać?

 

Dzieki za pomoc w laickich pytaniach

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. czy aby zmienić zarówkę postojowych w US spec foresterku 2005 - trzeba wyjmować reflektor? Nie ma tam sensownego dojścia a koncpty mi się wyczerpali.

Ja w turboantyku wyjmowalem migacz i wtedy dostep jest zupelnie latwy. Moze u Ciebie jest tak samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad1. Trzeba (nawet w instrukcji obsługi tak jest napisane)

Ad2. Jeśli masz radio 2din to naciśnięcie i przytrzymanie pokrętła rozjaśnia podświetlenie

Ad3. Nie wiem , ale tez chciałbym się dowiedzieć :grin:

 

pozdro,

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... :roll: Te kabelki przy lusterkach widziałem też u siebie.Czy ktoś wpadł na to do czego mogą służyć :?:Jak będę w serwisie to zapytam...

moze ogrzewanie lusterek?

 

 

Nie!Lustereczko grzeje a kabelek wisi odłączony.Sterowanie lusterka także działa.Zimno,zimno,coraz zimniej... :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

szukałem ale odpowiedzi w archiwach nie znalazłem a mam kilka pytań:

 

1. czy aby zmienić zarówkę postojowych w US spec foresterku 2005 - trzeba wyjmować reflektor? Nie ma tam sensownego dojścia a koncpty mi się wyczerpali.

2. Jak rozjaśnić radio przy włączonych światłach?

3. w trójkątach przy lusterkach są kable - do czego to? do tweeterów? jeśli tak to czy tylko fabryczne czy można coś dobrać?

 

Dzieki za pomoc w laickich pytaniach

pozdrawiam

Paweł

 

Ad 3. to sa kabelki do tweeterów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim Foresterku (2005) wymieniał znajomy mechanik , który nigdy przy subaru nie grzebał, więc rozpracowanie i wymiana żarówki lewej światła postojowego zajęła około 45 minut.A rozkręcania było niewiele, natomiast odczepiania różnych zatrzasków było sporo łacznie z poluzowaniem grila oraz wyjęciem plastikowego elementu poniżej reflektora(przesuwając go w stronę poluzowanego już grila).Po tych czynnościach można już było odchylić reflektor i przystąpić do wymiany małej żaróweczki.Kolejność składania odwrotna do rozbrajania,jednak trzeba zwrócić uwagę aby wszystkie elementy wskoczyły na swoje miejsce a tych różnych zatrzasków i haczyków jest sporo ,musisz więc uważać z użyciem odpowiedniej siły ażeby nie ułamać jakiegoś plastikowego haczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załączam instrukcje działania w przypadku modeli 2003-2005. Może coś pomoże ??

 

Niestety nie wiem, jak dołączac pdf, więc musiałem wrzucić do ZIPa

 

Choć jak u siebie zmieniałem żarówki od świateł, to nie demontowałem wszystkiego, jedynie rezonator, czy jak to się tam zwie, od fitra powietrza. Czy tak się da również z pozycyjnymi - nie wiem

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...