Skocz do zawartości

Czarnuch Forester 2.5XT


monk11

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Przedstawiam Wam mojego Forestera 2.5XT z 2007r., którego właścicielem jestem od dwóch lat. Auto obecnie ma najechane 165k, a przy 106k zaczęły się mody: turbo i IC od Sti, wydech na pełnym przelocie, sprzęgło stage2, zawias na gwincie, amory KYB, grubsze staby i zamiana gum na poliuretany, hamulce KSporty 330mm przód, turbotimer no i zrobiona mapa na 325KM/450Nm. Przy 155k wymiana skrzyni na 6mt z DCCD oraz tylna ośka od STi (dyfer R180, półosie,zwrotnice i hamulce wentylowane ze złotymi zaciskami brembo). W rodzinie kochamy Subarynki od lat i przerobiliśmy już ich ok. 20, ale zawsze chciałem mieć takiego badboya ;) Wybór padł na ten model bo, oprócz jego surowego i nienachalnego charakteru, potrzebowałem kombi do przewożenia sprzętów potrzebnych do realizacji mojego hobby (wędkarstwo). Pozdrawiam43f4d8c2482d3ffdcef7d9e6060f0bed.jpg

0f2602fb762cd7ce06b5793e0d6c3882.jpg

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny forek i mody jeszcze lepsze :) 6mt dccd marzenie :) Więcej szczegółów proszę i zdjeć :) Jak się podoba na 6mt ? :)

Chwila on nie stał nie dawno w Mts Dzierzioniów ? :)

6mt robi różnicę - szybciej, ciszej i taniej (nie liczę kosztu modu ofkorz). Tak tak Marek się nim opiekuje

Na czarnych felgach faktycznie bad-boy. I pytanie ogólne - czy wszystkie Forestery tej generacji mają takie eleganckie, niskie relingi?

To była taka topowa wersja wyposażenia, nazywało się to milenium czy cuś ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co pisałeś o skrzyni to się domyślam, ale bawiłeś się dccd na luźniej nawierzchni ? :) Kiedyś muszę wsadzić do Siebie 6mt dccd :)

Nie - wrzuciłem DCCD tylko dla szpanu ;) Na asfalcie też robi robotę - po prostu można w końcu zmieniać charakterystykę na bardziej nadsterowną

Zrobię więcej zdjeć w weekend i wrzucę skoro taka jest wola ludu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To co pisałeś o skrzyni to się domyślam, ale bawiłeś się dccd na luźniej nawierzchni ? :) Kiedyś muszę wsadzić do Siebie 6mt dccd :)

takie drobne 15 tyś zł :)

Jak to mówią przyjemność kosztuje :)

 

To co pisałeś o skrzyni to się domyślam, ale bawiłeś się dccd na luźniej nawierzchni ? :) Kiedyś muszę wsadzić do Siebie 6mt dccd :)

Nie - wrzuciłem DCCD tylko dla szpanu ;) Na asfalcie też robi robotę - po prostu można w końcu zmieniać charakterystykę na bardziej nadsterowną

Zrobię więcej zdjeć w weekend i wrzucę skoro taka jest wola ludu

 

Tak czułem z tym szpanem :) Dzięki za wieści :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...