Skocz do zawartości

czy warto wstawić gaz,proszę o opinię


Helgunia111

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 04/10/2016 o 16:36, Markuss777 napisał:

Ja forka 2.0 XT zagazowałem. Koszt instalki 3000zł. Autko właśnie w piątek jedzie na pierwszy przegląd LPG ale to czysta formalnośc bo nie mam żadnych checków itp. Zresztą założona prze kolegę, który miał Outbacka, a niedawno kupił też forka:) Co do LPG to jestem jego MEGA FANEM:) codziennie do pracy i z powrotem mam 120km więc, nie wyobrażam sobie tankowania benzyny no chyba, że liczy się dla Ciebie "prestiż" jak lejesz PB i widzisz zazdrosne spojrzenia innych kierowców na stacji :) Ludziom niereformowalnym i tak nie przetłumaczysz więc nie będę się nawet z nikim kłócił i spierał. Chcesz lac PB, twój wybór, podobnie z LPG.

 

Pozdrawiam

Rozumiem że gaz u Neptuna ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 10.04.2016 o 12:02, szamot napisał:

Koszt dobrej instalacji to około 2500 zł - przelicz sobie czy Ci się opłaca

Gaz zwraca się po około 10-12 tys nie wiem czemu jest tylu przeciwników dobrze założony gaz jest super zapomina się ze jest polecam instalacje z ciekłym wtryskiem koszt około 5 tys ale jest bezobsługowy i moc wzrasta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

8 godzin temu, lordshaman napisał:

Gaz zwraca się po około 10-12 tys nie wiem czemu jest tylu przeciwników dobrze założony gaz jest super zapomina się ze jest polecam instalacje z ciekłym wtryskiem koszt około 5 tys ale jest bezobsługowy i moc wzrasta 

Wcale nie jest bezobslugowy.  Niestety ale jakość gazu w Polsce jest kiepska i ten gaz zabija pompy które są umieszczone w zbiorniku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ironmzes napisał:

Wcale nie jest bezobslugowy.  Niestety ale jakość gazu w Polsce jest kiepska i ten gaz zabija pompy które są umieszczone w zbiorniku. 

dlatego, jak ze wszystkim, trzeba przed operacją trochę poczytać i poszukać.

Na linię tankowania montuje się filtr ceramiczny i to sprawę trochę poprawia. Co do pomp to trzeba się dowiedzieć z jakiej pompy dana instalacja korzysta, bo niektóre mają zwyczajny wkład pompy ON z grupy VAG.

Na forum LPG ludzie rozbierali i usprawniali też pompy, tam jest problem ze smarowaniem głównie, ale da się to ogarnąć drobnymi modyfikacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Aga zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...