Skocz do zawartości

"średnio cichy" tłumik końcowy WRX 2008


Tapicefor

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio wyposażyłem mojego Lanosa w dedykowany do tego modelu tłumik końcowy Prodrive i muszę powiedzieć, że był to strzał w 10tkę. Instalacja P&P, piekny dzwiek na wolnych obrotach slyszalny najlepiej za autem lub przy otwartych szybach i decysowanie nie męczy w trasie. O to mi chodziło!

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@faza20, dedytkowany w sensie że maja jedną a nie 4 końcówki jak ten od STi? 

 

Ja przy okazji podczas gruntownego mycia, zauważyłem ze zamontowany u mnie wydech ma jednak jakieś oznaczenia.. co dziwniejsze (jako że wydech podobno był z wielkiej brytanii) jest na nim logo mgmotorsport z Siemianowic, a wydech to jedna zespawana całość więc to chyba nie tylko końcówka od nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ma 1 końcówkę.
 

Tak to chodzi: https://youtu.be/goAg5sE_pDU

 

Dodam jeszcze, że w kabinie słychać go do max. 100km/h, powyżej tej prędkości szum powietrza zagłusza już wszystko.

Edytowane przez faza20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@faza20, dedytkowany w sensie że maja jedną a nie 4 końcówki jak ten od STi? 

 

Ja przy okazji podczas gruntownego mycia, zauważyłem ze zamontowany u mnie wydech ma jednak jakieś oznaczenia.. co dziwniejsze (jako że wydech podobno był z wielkiej brytanii) jest na nim logo mgmotorsport z Siemianowic, a wydech to jedna zespawana całość więc to chyba nie tylko końcówka od nich.

 

NIE NIE NIE ! Pokręciłeś :)

Wcześniejszy wydech był podobno z GB, choć montowany przez Subaru we Wrocławiu. (jeszcze leży u mnie jak ktoś coś :) )

Obecny to MG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ma 1 końcówkę.

 

Tak to chodzi: https://youtu.be/goAg5sE_pDU

 

Dodam jeszcze, że w kabinie słychać go do max. 100km/h, powyżej tej prędkości szum powietrza zagłusza już wszystko.

 

Meeega fajnie brzmi  :wub:

Zazdraszczam zakupu - ogólnie jest ktoś w stanie powiedzieć/zmierzyć na jakiej średnicy jest wydech w lanosie WRX? Chodzi mi o rury wydechu, mocowania tłumika, itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@dragoon89, a to by dużo wyjaśniało, widziałem twój post z jakiegoś starego tematu i mi się w pamieć wbiło.. A sprzedażowy już zaginał w otchłani.

No w każdym razie zgadza się wszystko ;) i nie żebym narzekał że jest porządniejszy niż myślałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...