Skocz do zawartości

PLEJADY 2016 - czyli odliczanie czas zacząć, dziś studniówka !!!!!!!!!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja wiem ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... będę miała bliżej niż rok temu :mrgreen:

jeśli potwierdzi sie północ Polski to będę miał najdalej jak tylko to możliwe

 

 

Z Tych Tych mogę Cię zabrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam Chyba tez jestem wkręcony bo wszędzie mój nick sie pojawia no cóż Świerzak ze mnie na tym forum.Słyszałem o Plejadach i chętnie tez sie wybiorę na tego roczna edycje wiec czekam z Info gdzie sie odbędą :) pozdrawiam

zdaje sie to jakaś tradycja ;) na plejadach pewnie będzie jakieś wkupne ;)

 

Jak to zawsze dla nowego na każdym zlocie :P Mam nadzieje że uda mi się ogarnąć forka do tego czasu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aga, a będziesz miała troszkę bliżej, czy o wiele blżej? ;)

Bliżej niż dalej ... ale nie tak zupełnie najbliżej ;)

 

 

Pewnie dalej niż [you]... gdzie to pod nos będą Plejady wręcz podstawione  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, serio? No to by było fantastyczne :). Choć pewnie to znowu YOU, dzięki któremu każdy, kto czyta ma Plejady pod nosem ;).

Myślę że Subarowicze z Północno-Zachodniej Polski objada tegoroczne Plejady na połowie zbiornika :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Barteq szydera została zdemaskowana

 

..rozwijasz się widzę...to dobrze...;)

ja o niej wiedziałem, ale jak to mnie wkręcali to nikt nie pisał o szyderce o co chodzi, sam sie musiałem połapać. Teraz od razu piszą ze szydera i koniec zabawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@rozekpatryk, nie przejmuj się :). Mało kto dał się tak wkręcić, jak ja kiedyś. Że coś jest "nie halo", zorientowałem się chyba dopiero wtedy, jak przeczytałem wpisy o sobie samym starsze, niż moja własna rejestracja ;).

 

Gadałem dziś przez telefon z jednym facetem z Goldapi i mówił, że Plejady będą gdzieś u nich ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dunlop- czy frustrujące, ja to widzę tak, że czas do 1 kwietnia sobie będzie leciał, zleci szybko, a później zostanie nam około 60 dni przez ktore bedziemy załatwiać noclegi itd. i sie "napalać" na forum az w końcu nadejdzie, wiec cierpliwości, ten 1 kwietnia to wcale nie takie głupie. A poza tym to miła niespodzianka

@bartosz51- ja sie nie przejmuje, sam sie z tego śmiałem jak sie połapałem co i jak kiedy wszedłem na forum niezalogowany

Edytowane przez rozekpatryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dunlop- czy frustrujące, ja to widzę tak, że czas do 1 kwietnia sobie będzie leciał, zleci szybko, a później zostanie nam około 60 dni przez ktore bedziemy załatwiać noclegi itd. i sie "napalać" na forum az w końcu nadejdzie, wiec cierpliwości, ten 1 kwietnia to wcale nie takie głupie. A poza tym to miła niespodzianka

Spoko, też tak myślę :) tylko tak ciekawość zżera ojjjjjjjj. Byłem w tamtym roku po raz pierwszy, bardzo fajne wrażenia, więc mam zamiar i w tym roku się wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Spoko, też tak myślę :) tylko tak ciekawość zżera ojjjjjjjj. Byłem w tamtym roku po raz pierwszy, bardzo fajne wrażenia, więc mam zamiar i w tym roku się wybrać

Tez byłem 1 raz w zeszłym roku i szczerze mówiąc tez mnie ciekawość zżera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...