Skocz do zawartości

kompleksowa odbudowa mojego GTka


mylevsky

Rekomendowane odpowiedzi

Przednie zaciski oryginalne z subaru?

Czemu brakuje mieszka na wybieraku.

Moim zdaniem ta kierownica nie pasuje do gc ale jeśli tobie się podoba nie ma sprawy. :)

Ładne auto i niezła robota.

Masz jakieś zdjęcia silnika?

Edytowane przez ursusraketa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przednie zaciski to złote 4 tłoczki brembo z sti, tył 2 tłoczek też z sti pomalowane w kolorze auta

mieszek się szyje dopiero (+ wymiana gałki mnie czeka)

kiera z forka 06 może i nie pasuje ale "jasiek" z imprezy mi się nie podobał (a nie chciałem wkładać ze znaczkiem sti) a nie lubię 4ro ramiennych więc jest ta

pełną relację opisową i zdjęciową dopiero przygotowuje, więc za jakiś czas się pojawi, 

co do nadwozia... potrzebne mi auto 4d więc jest zwykły sedan

fotele przód są z hawk'a sti 06 tył też z hawk'a ale wrxa (kupione nie obszywane)

deska i podsufitka flokowane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście moim zdaniem:

Tylne lampy wyglądają zle.

Przednie ciemne lampy kierunki itd jak w srebrnym wyglądają nawet spoko to do niebieskiego nie pasują.

Przedliftowy grill nie pasuje to tego przodu.

Kierownica kompletnie nie wyglada w tym wnętrzu.

Flokowanej deski ze zwykłymi kratkami itd bym nie przeżył. Do boczków tez pasuje jak pieść do..

GTkowe fotele są lepsze :P

Ale kolor ładny :)

No i koło bym dał jednak złote, białe lub ewentualnie srebrne.

Edytowane przez Bartek1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko kwestia gustu

ponieważ wiemy jak jest z dostępnością lamp JDM tył, a orginalne wyglądają fatalnie więc jest to jakiś półśrodek

lampy przód i kierunki moim zdaniem "robią robotę" przy tym kolorze szczególnie

nie podoba mi się wystający grill poza obrys lamp

o kierownicy już pisałem

flokowanie zacząłem od deski i podsufitki, jeśli będę w stanie utrzymać to w czystości to pewnie pójdą kolejne elementy do floku

fakt fotele z GTka są lepsze ale moje niestety były zniszczone już przed rozbiórką auta, więc też dopóki nie obszyję ich na nowo będą te :)

koło było białe i wyglądało źle, złotych nigdy bym nie założył (nawet do subaru) a srebrne to do golfa pasują :P

założenie było na zrobienie auta niebieskiego z elementami czarnego 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny, gratuluję :) Z zewnątrz bardzo spójny i stonowany, lampy ze smakiem ogarnięte, fakt faktem na srebrnej budzie wyglądałyby jeszcze lepiej. W środku nie moja bajka ale to Tobie się ma podobać :)

 

A powiedz tył lampy to folia czy jakiś motip? Jak z przepuszczalnością kierunków? I domyślam się unikasz cofania nocą? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy tył folia (są w dwóch odcieniach) okleiłem jedną jaśniejszą, a drugą ciemniejszą i wyglądała ta ciemna lepiej, więc ostatecznie są ciemniejszą oklejone.

kierunki bez problemu widać i w dzień i w nocy

co do cofania...niestety jest problem, trochę pewnie z powodu przyciemnienia lamp, sporo z powodu przyciemnienia szyb też najciemniejszą folią ;/ i ostatnia rzecz są wymienione wkłady lusterek na sferyczne i one też są nieco ciemniejsze niż fabryczne

to akurat spowodowało, że zamontowane zostały czujniki parkowania (schowane tak jak ma audi) na gładko w zderzaku (za małe są zdjęcia żeby to można zauważyć)

przednie są przyciemnione najjaśniejszą folią, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...