Skocz do zawartości

WRX Spec LPG


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kurcze, Vero odkryla tajemnice :? Faktycznie ma byc specjalna wersja na gaz.... to co bylo dostepne do tej pory w wolnossacych jednostkach za doplata teraz tez bedzie w 2.5T. Podobno ma byc superhipernowoczesne - zero straty mocy, a przy tym niskie koszty. Pozyjemy, zobaczymy - ma byc w 2007.

 

Ale ciiii, ja tego nie pisalem! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa wersje przygotowane pod instalacje gazu... ale szczerze powiedziawszy nie wiem, na czym to sie skonczylo. Chyba popytu brak, bo to drozsze trochu. Ale nie wiem, nie chce sklamac. Postaram sie dowiedziec.

 

W kazdym razie z tym 2.5T na gaz liczymy na duze zainteresowanie. Tym bardziej, ze ma byc raptem jakies 400EUR drozej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa wersje przygotowane pod instalacje gazu... ale szczerze powiedziawszy nie wiem, na czym to sie skonczylo. Chyba popytu brak, bo to drozsze trochu. Ale nie wiem, nie chce sklamac. Postaram sie dowiedziec.

 

W kazdym razie z tym 2.5T na gaz liczymy na duze zainteresowanie. Tym bardziej, ze ma byc raptem jakies 400EUR drozej.

 

Pomysl z WRX na gaz marketingowo dobry ale dlamnie to troche dziwne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietajcie, ze LPG ma znacznie wyzsza wartosc energetyczna, dzieki czemu limitowany WRX bedzie mial 250KM! Bardzo fajnie zrobiony jest tez koreczek wlewu. Pod klapka gdzie znajduje sie zwykly wlew. Co wazne zbiornik gazownika szczelnie wypelnia miejsce po kole zapasowaym (ja zastapily spraye), dzieki czemu znacznie lepiej jest dociazony tyl auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaki jest zasięg na tym zbiorniku toroidalnym - 90km??

 

Podobno 300km. Jest znacznie wiekszy od tego zwyklego, bo jest wyzszy. Jedyne co mnie w tym aucie wkurza, to brak wskaznika tempuratury silnika. W jego miejscu pojawil sie wksaznik informujacy o ilosci gazu w zbiorniku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie o tym piszą, link??

 

michal - co prawda LPG ma wyższą wartośc energetyczną ale też więcej się go zużywa niż paliwa np. 20 litrów zamiast 17.

 

To fakt, pali wiecej. Moze TJ poda jakis termin wprowadzenia tego auta na rynek. Poki co ten co jest, jest na czerwonych blachach, jako auto homologacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...