Skocz do zawartości

Paintball - żelatynowa jatka


Heller

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A w przyszłym tygodniu też coś będzie?

 

jak się towarzystwu spodoba to pewnie tak :)

 

Ja tam regularnie sie melduję.

 

Kazda sobota i niedziela są gry od 11 rano no i można przychodzić w ciemno nawet samemu bo najczesciej jest zbieranina "ludzi z miasta" i dzieki temu mamy duuuuużo szeregowych do odstrzelenia na celowniku :twisted:

 

vero : odpracujesz przy najblizszej okazji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wróciliśmy :)

 

maciekSubru wrzuci zdjęcie bo coś było pstrykane telefonem :wink:

 

Zabawa zajebista tylko.. mam na lewym udzie, pod łopatką, na ramieniu i na drugiej ręce wyjątkowo soczyste krwiaki :twisted:

 

Ciekawe jak będą wyglądać za kila dni. Zrobie zdjęcie i stawię tu wynik obdukcji.

 

Adrenalina jest niesamowita. No CounterStrike na żywo, tylko grafika jest o wiele lepsza :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..upgrade robimy tuż po sprawdzeniu :twisted: ... :wink:

 

heh... Nie graliśmy sami (forum subaru). Pojawiło się jeszcze trochę innych ludzi a wśród nich kilku killerów ze swoimi podrasowanymi markerami za dużo PLN. I to oni siali spustoszenie i rozdawali krwiaki najczęściej.

 

A swoją drogą ta fabryka jest bardzo specifyczna bo większość gry dzieje sie w bezpośrednim kontakcie. Jest dużo pokojów, przejść, załamań, ścian i czasem wpadasz z jednego pomieszczenia do drugiego a tu na 15m2 kilku gości grzeje się nawzajem :twisted:

 

 

Ale fajnie było :)

 

Nawet kilku tych PRO herosów ściągnąłem na ziemie (mimo zwykłego sprzętu z wypożyczalni).

 

Główka pracuje ! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno zdjęcie kiepskiej jakości - wg zamówienia

 

dsc00326sn9.jpg

 

 

Miejsce do zabawy - doskonałe :wink:

Przychodzą zarówno zawodowcy i dzieciaki (ciężej trafić małego), generalnie można poczuć adrenalinę, ale trafienie boli to fakt i gogle parują.

 

Jednak wolę chyba zabawę z czymś co ma silnik - quady, skuter śnieżny?? Jakieś propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam siniaki - ja mam 2 na plecach

zabawa genialna - wlasnie szukam poradnej maski w necie bo musi byc taka do okularow i z antifogiem - ja tez zasadzilem sie w fajnym miejscu i kilku zdjalem - najlepsze ze zemscilem sie na koledze, ktory w pierwszej grze zalatwil mi pieknego siniaka na plecach :twisted:

 

idziemy w srode :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...