Skocz do zawartości

Ice Attack 2016 - 16-17 stycznia Jez.Śniardwy


rallyholic

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie daje radę i bez kolca, tylko moim zdaniem fajnie byłoby podzielić trasy na te z kolcem i bez. Ostatnio ostatecznie było tak, że na krótkiej jeździło wszystko, na długiej tylko kolec, co strasznie wydłużało kolejki dla "niekolczastych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanik - pytam, bo jeśli idzie o nagrywki z innymi autami, to mało ich - były duże odstępy na trasie wprowadzone. Z samych jazd mam materiału od cholery, ale jeszcze nie przejrzany nawet - tutaj masz jakiś mikro urywek - legacy 93 na zwykłej zimówce:

 

W najbliższy weekend kolejna impreza - wpadaj !

 

4mamut - srebrny GTek i byłeś z młodym? ;)

Edytowane przez Crazy_Ivan
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@crazy_iwan srebrny gt jest moj i byłem z młodym zerknij moze cis nagrała twoja kamerka

Ja dygalem na wielosezonowkach ale szpery mnie ratują :) i bez ręcznego przewody nie dotarły :( . Po 160 km na torze poszły spinki progów przy bocznym poszerzaniu toru i dostała płyta silnika...,ale banan na gębie był

Mam tez propozycje aby zamieniać tory co 2h bo na niekolczastych jest tak wyslizgane ze wypadamy natomiast na torze kolczastym jadę 120 km/h i całkiem sie trzymam. Potrzebujemy zrytego toru jak ganiamy bez kolcow.

Edytowane przez 4mamut
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4mamut - Niby coś powinno być, ale przy tych odległościach ledwo co z kamery widać. Rękaw moim zdaniem niepotrzebny - ja skorzystałem ze 3 czy 4 razy przez cały dzień na ratowaniach po przepałowaniu. Nalewka markguma mocno już zmęczona i tak wytrzymała, więc w najbliższy weekend cioram ją dalej.
Z zamianami toru bardzo fajny pomysł !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Wpuścili Cię? Ja na początku imprezy dostałem info, że "nur fur kolce" i więcej nie pytałem o wjazd na prawą trasę, tylko jeździłem na krótkiej :unsure:

Edytowane przez Crazy_Ivan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@rallyholic, Super zabawa,

@@Crazy_Ivan, extra filmik.

 

 

W najbliższy weekend kolejna impreza - wpadaj !
niestety w przyszy weekend dopiero wracam do domu.

Kurcze- wasz poziom mnie trochę przeraża - zanim się wybiorę to będę musiał u siebie troche poćwiczyć, coby plamy nie dać ;):lol:

A wogóle to Foresterów na filmikach nie widziałem - były? :huh:

Pozdrawiam i gratuluję super zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledziu - https://www.facebook.com/events/956765464388685/
Regulaminu jeszcze nie ma, ale pewnie wiele nie będzie się różnił.

 

Mechanik - nie ma co się "przerażać" ;) Po to jedziesz, żeby ćwiczyć i zbierać umiejętności, a nie egzaminy zdawać przed kimkolwiek. Co do auta, to forków ostatnio nie widziałem, ale my byliśmy legacy 93 i leone 86 i dały radę, więc i forczysław zrobi robotę :D Szczerze mówiąc czterołap z wolnossącym silnikiem, na lód może być ciężkim zaskoczeniem dla mocniejszych aut :twisted:

 

 

Gdyby ktoś szukał zdjęć - https://www.facebook.com/wprzybylafoto/photos_stream?tab=photos_albums

Edytowane przez Crazy_Ivan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mechanik, Forestery oczywiście, że były :idea:

 

Znaczy jeden był na pewno :mrgreen:

 

Byłem na zimówkach i też się obawiałem czy nie będę zawalidrogą. Oczywiście byłem, ale starałem się jak najmniej przeszkadzać B) Patent z dwoma / trzema okrążeniami i zjazd się sprawdził. I rzeczywiście przydają się sporadyczne wizyty "kolców", bo potem jest dużo bardziej przyczepnie nawet na zwykłych zimówkach. Propozycja, żeby zamieniać raz na jakiś czas tory powinna wszystkim wyjść na dobre, bo obie trasy by "zużyły" podobnie.  

Podsumowując - przyjeżdżaj Forkiem, może w ten weekend będą dwa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...