Skocz do zawartości

Za przyśpieszenie auta odpowiada....


Milek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sam zaczoles, wiec masz na co zasluzyles.

 

nie Tobie oceniac na co kto zasluguje :???: dyskusja dotyczyla przede wszystkim osiagow

 

PS

To, że Prius jest brzydki jak kał to kwestia gustu. IMO i tak jest ładniejszy od Octavii :P

 

na szczescie gust jest jak dupa i kazdy ma swoj :mrgreen:

 

IMO i tak jest ładniejszy od Octavii :P

 

O w życiu! ;P

 

o właśnie :razz:

 

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... tak BTW seryjna Octavia wersja bida na 14 calowych stalowkach jest brzydsza od Priusa, tu macie moja zgode :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Octavka miskawaw moglaby mooocno zaskoczyc na trasie np, GT badz WRXa :P Powiedz mi tylko czy twoj diesel takze zostawia taka wielka czarna chmure z tylu przy wcisnietym pedale gazu? I ile po takich modyfikacjach ci pali jezdzac tylko po miescie?

Osobiscie Octavia mi sie nawet podoba, nie jest to moze niewiadomo co ale jest poprawna.

Do czego nalezy przyszlosc? Jak narazie raczej do diesli, we wszystkich ankietach z pytaniami "na co bys sie zdecydowal kupujac auto" grubo ponad 50% odpowiada, ze wlasnie na diesla a reszta po okolo polowie twierdzi, ze na benzyne badz LPG

Hybrydy sa za drogie jak na nasz kraj - a bardziej od Priusa wolalbym Civica w sedanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Octavka miskawaw moglaby mooocno zaskoczyc na trasie np, GT badz WRXa :P Powiedz mi tylko czy twoj diesel takze zostawia taka wielka czarna chmure z tylu przy wcisnietym pedale gazu? I ile po takich modyfikacjach ci pali jezdzac tylko po miescie?

 

niestety zostawia, ale glownie dlatego, że uparłem się że to nie będzie 190KM a 195 i tu się okazało kosztem sporo zwiększonego dymienia :oops: teraz ponieważ przymierzam się do czegoś szybszego to Octavia będzie miała pewnie około 185KM za to przestanie dymic.

Acha, widziałem sporo TDCI ktory dymiły bardziej od mojej i to w całym zakresie obrotów, u mnie "batory" zaczyna się przy pełnym bucie powyżej 3000 obrotów, przy normalnej jezdzie w ogole nie widac ze to diesel.

 

w tej chwili jedzie to tak, sami mozecie ocenic czy by kogos moglo zaskoczyc czy nie:

 

3 bieg

 

Osobiscie Octavia mi sie nawet podoba, nie jest to moze niewiadomo co ale jest poprawna.

 

dziekuje dziekuje :oops:

 

IMG_0025-1024.jpg

 

IMG_0034-1024.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lexus 400h to w zasadzie ośka - 4x4 jest tu wiecej niż umowne, auto rzeczywiście jedzie ale jest nieco nerwowe, przy ostrym traktowaniu może zachować sie dziwnie czyli jest lekko nieprzewidywalne. Na razie to raczej sprzet dla amatorów takich wynalazków. Jednak to jest dowód na postęp w tej dziedzinie. Ja się zgadzam, że przyszłość należy do hybryd a nie do dyzli, one teraz mają swój szczyt popularności a dalszy ich rozwój zależy od inwestycji i możliwości produkcji ... przemysłu petrochemicznego oraz od tego jakie normy dla ich spalin w nowych silnikach będzie ustanawiać UE - na razie jest dość liberalna ale to chyba kwestia czasu. Polecam też zastanowić się nad żywotnością doładowanych silników disla w wersji tzw dłubniętej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiekwaw, swietne auto!!!

 

thx :oops:

 

Z checia bym takie przygarnal :)

 

:wink:

 

Na tym forum zapewne duzo zachwytow nie uslyszysz

 

wiem, ale jakby Ci to powiedziec... :mrgreen: :wink:

 

ale na innych mysle, ze nie tylko ja jestem pod wrazeniem. Dobre, bardzo ekonomiczne, szybkie i nawet ladne auto

Pzdr.

 

fajny dupowoz na codzien poprostu jak na Octavie to nawet wyglada :mrgreen: a do poszalenia sie cos znajdzie :cool: po cos tu przylazlem w sumie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak jeszcze z ciekawosci........ mierzyles moze osiagi 0-100, 0-200 i na 1/4 :?:

 

0 - 100 wychodzi okolo 7.5 sekundy bo nie umiem tym cholerstwem ruszyc tylko sie slizgam :oops: na 1/4 na tagheuer wyszlo 15.5 na tych 17 co widac na zdjeciach, na 16tkach powinno byc lepiej :wink:

0 - 200 na dniach sprobuje nagrac analogicznie do filmiku powyzej :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba kazdy "ze zorientowanych w temacie" wie o co chodzilo tak na prawde Kubie z tymi zdjeciami "rajdowego" Priusa. Tymi samymi kategoriami mozna mowic o szybkim i wscieklym rajdowym Kia Picanto

 

Tylko szkoda, że tak ni z gruchy ni z pietruchy wrzucił te fotki...jak dla mnie brak logiki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...