Skocz do zawartości

Forek 2.5 Xt


Docik

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bylo przód wymienił tylko łączniki na nowe bo tego wymagały ale na tył nie miał i zostały stare. Wymienię niedługo na nowy oem bo ponoć sie nie opłaca lepszych forki maja wytrzymale ponoć


Gumy były ze stabem ale co ciekawe nie żółte tylko czarne poszedł smar i tyle nie piszczą. Czuć ze jest twardszy nie pływa i czuć bardziej dziury. Ale prowadzenie 2x lepsze jak dla mnie

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po tygodniu jeżdżenia moge otwarcie powiedzieć że fotel kubełkowy na miasto jest bajką.Zdanie popiera moja kobita a to juz coś Co do stabilizatorów to prowadzenie wyśmienite a komfort jest dla wygodnych,(nie ja). Chcesz sportowo musi być twardo i nie wygodnie hehe. Ale śnieg to by spadł jeszcze bo nie nacieszyłem sie jazdą bokami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No ja bym byl za by zorganizowac taki wlasnie maly spot tylko foresterow modyfikowanych i ciekawych. Moze zalozymy jakis wspolny watek wraz z innymi ? :)

Ja jestem jak najbardziej na tak :)

 

A my to się i tak niedługo musimy zgadać :)

Jak tylko będzie u mnie w garażu założę odzielny wątek poświęcony właśnie Foresterom :)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zimę dają rade. Na letnie wracam do ori bo na nich mam dobre opony. Białe Roty mam szersze o pól cala i nówki zimowki wiec na razie tak zostanie. Przyznam ze coraz głębiej mysle o 18'tce na lato ale najpierw ważniejsze mody wygląd później

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze odpuszczam białe felgi ze względu na syf jaki zostawiają klocki i generalnie asfalt.

To prawda, ale w piekny letni dzien po wyszorowaniu :) wygladaja na aucie jak milon dolarow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie moi drodzy mam pytanko? Czy ktoś zna ewentualnie używał zawieszenia firmy Pedders? Od "Kangurów" z Ostralii Zestaw wraz ze sprężynami obniżającymi do forka Sg9 takiego jak mój ? Planuje to założyć a ciekaw jestem opinii .

 

 

pozdro Docik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinii brak trudno. Jutro montaż zawieszenia zdam relacje i postaram się o zdjęcia. Proszę z góry o wybaczenie będą jak zawsze z telefonu czyli średnia jakość A opinie wyrobie sobie sam i też sie nią nie podzielę


Dzien warsztatowy

post-23208-0-77128800-1455617831_thumb.jpg

post-23208-0-70402600-1455617947_thumb.jpg

Edytowane przez Docik
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na paręnaście km jakie zrobiłem wracają do domku to przyznam że nie ma za wielkiej różnicy. Leży ale nie powiem żeby wielka zmiana. Stabilizator daje zdecydowanie mocniejsze odczucia. Pojeżdżę powiem co i jak pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...