Skocz do zawartości

Subaru GX 2.0 N/A Toruń


Mateusz Piotrowski

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam foty mojegu subaru:)

 

Kupiłem go jakoś na poczatku bierzącego roku.

 

Nastawiałem się na mazdę 6, mondeo ew. bmw 520, ale jak wsiadłem do subaraka to się zakochałem:)

 

Przebieg  150k km, chodzi jak  żyleta. 

 

Niedługo w ciągu najbliższego roku będę pewnie się przesiadał na turbo, bo niestety mnie wciągnęło:D

 

 

 

 

Od kiedy go mam wymieniłęm:

-Rozrząd

-Uszczelkę pod pokrywą zaworów i pod świecami

-Nowe opony Dębica

-Regeneracja alternatora (zaczął wyć)

-Wymieniłem oleje itp.

-Nowe końcówki drążków z przodu

-Dałem do malowania przedni zderzak bo miał brzydkie odpryski od kamieni. Przy okazji wstawili mi  też reperaturke prawego tylnego nadkola bo był mały bąbel, ale coś zjebali bo powoli znowu wychodzi. Na szczęście poza tym rdzy nie ma.

 

 

 

 

 

 

Dodatkowo kolektor został przerobiony wg. instrukcji na typ "bulgot", wymieniłem tłumik na WRX'owy, ale skończyło się na przelotowym z silencerem.

 

 

 

 

 

post-20978-0-73622700-1441711928_thumb.jpg

post-20978-0-01794400-1441711934_thumb.jpg

post-20978-0-22813200-1441712001_thumb.jpg

post-20978-0-83877500-1441712006_thumb.jpg

post-20978-0-60458500-1441712014_thumb.jpg

post-20978-0-48155600-1441712025_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mRoZiOo..... kusi , kusi  :biglol:  Ja tak właśnie myślę, że Ty prędzej czy później zrobisz ten kolektor  :D Jest w "Sprzedam" identyczny kombiaczek jak Twój , tylko WRX ..... pomyśl  :lol:

 

Co do tego autka.... gada ładnie.... podoba mnie się ...... jaka cena +/- może być za niego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - po wymianie na WRXowy było głośniej o jakies 10-20% no i zmieniła się barwa brzmienia po wymianie kolektora. Foty nie mam bo nie mam jak zrobić (nie mam kanału). Teraz założyłem mugena, ale oba tłumiki będą w zestawie;D

 

Cena - najchętniej bym się wymenił z kimś kto  stwierdził, że nie stać go na utrzymanie WRX'a :D hehe

 

Chciałbym dopłacić 8-12k i kupić za to  przyzwoitego GT'ka my99, albo jakiegos buga. Także cena w okolicach 14-15k.

Edytowane przez Mateusz Piotrowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyzwoicie to wygląda.

Widziałem Cię (prawdopodobnie Ciebie) w niedzielę jakoś po południu na Lubickiej w Toruniu. Jak na wolnossący to pięknie gada. Oczywiście najpierw usłyszałem, a później zobaczyłem. Tego dźwięku nie da się pomylić z niczym innym.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce po prostu poczuc ta róznice od N/A:)

 

moze zgadamy sie na fejsie?

https://www.facebook.com/mateusz.piotrowski.376


 

Tu jeszcze video z Toru kartingowego w Bydgoszczy (byłem raz na pół godziny, żeby nie było że pałuję:D)

 

Jak slychac, nie zatyka się i ładnie ciągnie  w górę.

 

I tak tak wiem że nie powinienem dodawać gazu w zakręcie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No wygląda naprawdę spoko! Niemal identycznie jak moja, tylko ja nie zdążyłem sie jeszcze pochwalić :D Subarki coś w sobie takiego mają, że choć zwykłe wersje mocą nie zabijają, to jakaś taka dusza w tym samochodzie jest, że dużo więcej uśmiechu na twarzy wywołuje jazda tym samochodem niż kolejnym nudnym bmw, audi czy czym tam innym....

Widać, że Twoje autko jest zadbane i prezentuje się czyściutko i elegancko! Fajny ten mod z bulgotem, tylko czy jest sens stosować to w wolnossaku? :) Oczywiście rozumiem, jeśli chcesz zostać z nim na dłużej i go urozmaicić jeszcze wieloma innymi dodatkami :) Mieszkam niecałe 100 km od Torunia, moja wersja to niemal Twojej kopia nawet kolor ten sam i rozmiar buta, ale doszedłem do wniosku, że właśnie taką (serie) ją przy sobie zachowam, a później popchnę w czyjeś godne ręce aby miała dobrze. Co do lepszych wrażeń, tak jak Ty, niemal odrazu doszedłem do wniosku, że po tym aucie nie zabraknie uturbionej imprezy i wtedy będzie zabawa :) niech się tylko dojazdy do pracy skończą :D

Pozdrawiam, zadowolenia z maszyny życzę! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To i ja się pochwalę a co :P Jest nas więcej w Toruniu:

https://goo.gl/photos/JtCQFxxeuxGhZf6k9

Żeby nie było to wolnossak z pakietem od GT. Na wiosnę będzie prawdopodobnie na sprzedaż bo czaję się na bugeye'a WRX.

Mateusz gadaliśmy zdaje się na piątkowym spocie TRN jakoś na początku listopada, był też kolega Kudłaty niebieskim STi bugeye. Na żywo robi robotę Twoje subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...