Skocz do zawartości

Subaru Impreza GD WRX Prodrive 05


tomekwrx

Rekomendowane odpowiedzi

[...] i siatex srebrny w zderzaku [...]

Razi strasznie  :unsure: 

Nie podoba mi się ani trochę.

 

Ładna sztuka, byle by jeździła długo!

 

P.S.

Czepiam się, taki już jestem, ale znaczek plejad na grillu wygląda na nie oryginalny, a na pewno z tej perspektywy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napływ do Wro trwa widzę :D

I uwagi jak wyżej - poza tym jestem w szoku że łapy od siedzenia kierowcy Ci jeszcze nie zjadło - no dobra chyba tam widzę trochę rdzy :)

Ale zadbana sztuka się wydaje mimo wszystko!

Wiesz kto je przekładał ?

Edytowane przez gucio1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj gucio 1200 ! Skąd i gdzie Ty wypatrzyłeś jakąś rdzę !?!?!? Nie ma na tym autku ani jednej kropeczki rudziawki ! NIE MA !!! Chyba na tym zdjęciu tak jakoś głupio widać - mogłeś to tak rzeczywiście odebrać ! Sprowadziłem autko moje osobiście z U.K. . Jest to bezwypadkowa sztuka w idealnym stanie . Możecie sobie zobaczyć mój filmik tuż przed zakupem w anglii . you tube " Subaru Impreza WRX 265 Ps STI Prodrive TURBO " . Widać i sami oceńcie - trudno znależć taką sztukę z przebiegiem udokumentowanym książką serwisową 82000 mil . Czekałem prawie pół roku aż zezwolą rejestrować angliki - nie chciałem go przerabiać . Ale już nie mogłem tylko patrzeć i patrzeć na niego - więc zdecydowałem się na przekładkę . Dwa tygodnie po przerobieniu ogłosili oficjalnie że od 15.08. można --- a ja już byłem po " zabiegu " ! Trudno , ale wcale tak szczerze nie żałuję - robli mi to w firmie we Wrocławiu . Bardzo profesjonalna przekładka - SUPER ROBOTA ! Wszystko oryginał - wszystkie drobne części , uchwyty to serwis . Prowadzi się pięknie , żadnych pisków , zgrzytów ( to nie u mnie ) - jak ktoś nie wie - nie dojdzie że to był anglik . Przynajmniej sprawdziłem sobie podzespoły - wszystko jest w jak najlepszym stanie . Zmieniłem także licznik ( miałem wczesniej ) - tak że jest już tylko w km - i prędkość i odległość . Na to autko mam sporo faktur serwisowych angielskich - sporo gościu zainwestował ! Zrobiłem mu pełny przegląd - nie powinno mnie " na razie :) " nic zaskoczyć ! Wydech ma przelotowy z nierdzewki - pięknie go słychać - jak przystoi na tą markę . Resztą to widać , wiem - zarzucają mi tą siatkę na przednim zderzaku - jest to duża ochrona chłodnicy przed n.p.kamieniami - ale zastanowię sie - jeśli mi jeszcze ktoś napisze to odkręcę - ZROBIĘ TO :P  DLA WAS moi koledzy !!! POZDROWIONKA ! WSZYSTKIEGO DOBREGO ! SIEMKA !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ayu ! Dzięki za wskazówki . Wszystkie są dla mnie ważne ! Przyznaję Ci w 100 % rację z tą " najsłabszą z metod tuningu " .Obiecuję że już jutro nie ma " STI " na spoilerze i chlapaczach . Na zaślepkach halogenów są oryginalne fabryczne naklejki , kierownica i licznik pod obrotomierzem także - więc te zostaną , Więcej zbytecznych nie widzę . Ale ..... bardzo dziękuję także za słowa krytyki - coś tam zawsze wezmę sobie do serca . POZDRO DLA WSZYSTKICH !!! ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, a może spróbuj tą siatkę pomalować na czarno myślę, że lepiej się będzie prezentować, a jak nadal nie będzie podobać to wtedy wywalić :) co do naklejek STI myślę, że 3/4 wrx je ma :P Już widziale. Wolnossaki obklejone j stylizowane na STI więc moim zdaniem z tym wiochy nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kolejny WRX udający STI" - takie komentarze to standard :).

A moim zdaniem o ile wszystko gustownie zrobione nie widzę problemu, każdy robi jak mu się podoba. Generalnie ten sposób "tuningu" o wiele bardziej mi odpowiada niż wkładanie felg 10" szerokości typu japanstyle i robienie z imprezy... trudno nazwać czego :).

 

Jak już chcesz żeby jeszcze jazdą zbliżył się do STI, to pomyśl o hamulcach z przodu, zawiasie i lepszej mapce. W sumie wcale nie dużym kosztem można baaaardzo poprawić auto ;).

Aha, i wywal tą siatkę :biglol:

Edytowane przez Matsil
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A moim zdaniem o ile wszystko gustownie zrobione nie widzę problemu, każdy robi jak mu się podoba.
  Jasne, tylko nazywajmy rzeczy po imieniu. Tutaj było za mało sosu z STi a za dużo wlep. Co innego takie auta jak Twoje czy np GT-ek kowala ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam Panowie ! Mam pytanie .... gdzie mogę zamieścić ogłoszenie o sprzedaży mojego autka ? Czy może być tutaj ? Przepraszam - ale od niedawna tu jestem i troszkę jeszcze mało jestem obeznany . A wiem że " jak cos nie tak " to zaraz upomniemia ! Pozdrowionka !


Dobra , już wiem - doczytałem się ! Ale jakby co .... to możecie zwrócić na moje cudeńko uwagę !!! SIEMKA !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za post - zawsze coś ! Sprzedaję , choć to nie jest awaria i nic nie naz siłę - ponieważ mój kolega ma oryginanego STI również z mojego rocznika . Jest także w stanie idealnym jak mój i co najważniejsze znam autko . Ale to dopiero za pół roku . SZkoda mi bardzo tej mojej perełki - włożylem w nią i wkladam całe serce ! Dlatego bardzo bym chciał aby trafił w super dobre ręce . Aby ktoś dbał o nią tak przesadnie jak ja ! Dziękuję Ci bardzo za kontakt i jak zawsze ( a to róznie tu :angry:  bywa ) za miłe i szczere słowa ! Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZkoda mi bardzo tej mojej perełki - włożylem w nią i wkladam całe serce ! Dlatego bardzo bym chciał aby trafił w super dobre ręce . Aby ktoś dbał o nią tak przesadnie jak ja ! 

A tak zapytam, ile czasu wkładasz serce w ten samochód, w sensie czy dawno kupiłeś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Możecie sobie zobaczyć mój filmik tuż przed zakupem w anglii . you tube " Subaru Impreza WRX 265 Ps STI Prodrive TURBO " !!!

 

 

SZkoda mi bardzo tej mojej perełki - włożylem w nią i wkladam całe serce ! Dlatego bardzo bym chciał aby trafił w super dobre ręce . Aby ktoś dbał o nią tak przesadnie jak ja ! 

A tak zapytam, ile czasu wkładasz serce w ten samochód, w sensie czy dawno kupiłeś? :)

 

z tego co autor pisze niecałe poł roku :)

niektórym na 'wlozenie serca' potrzeba lat, innym dni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę że dopiero za pół roku kolega sprzedaje swojego STI , na którego mam wielką ochotę a nie że mam autko pół roku .

Ale sprzedać ewentualnie juz mogę ! A może Panowie co tak złośliwe wydają opinie o moim autku odważą się i zaprezentują swoje cudeńka ?!? Z przyjemnością i bez żadnych złośliwości wyrażę swoją opinię ! A serce wkładałem i będę wkładał w każdą subarynkę - bo to jest MOJA druga MIŁOŚĆ ! I nikt mi tego nie zabroni ! Pozdrawiam !

  • Lajk 1
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem co piszesz, ale czy Ty aby na pewno ?

Piszesz ze mozemy sobie zobaczyc filmik ktory robiles przed zakupem auta

https://www.youtube.com/watch?v=DmNpMwWdl5A

filmik dodany Mar 16, 2015 takze pol roku temu.

Auto kupiles pol roku temu, o nic innego mi nie chodzi :)

a autko ładne swoja drogą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę że dopiero za pół roku kolega sprzedaje swojego STI , na którego mam wielką ochotę a nie że mam autko pół roku .

Ale sprzedać ewentualnie juz mogę ! A może Panowie co tak złośliwe wydają opinie o moim autku odważą się i zaprezentują swoje cudeńka ?!? Z przyjemnością i bez żadnych złośliwości wyrażę swoją opinię ! A serce wkładałem i będę wkładał w każdą subarynkę - bo to jest MOJA druga MIŁOŚĆ ! I nikt mi tego nie zabroni ! Pozdrawiam !

No to ile czasu wkładasz serce właśnie w ten egzemplarz? Proste pytanie, na które nie potrafisz odpowiedzieć :).

 

Apropo mojego "cudeńka" to zapraszam do swojego wątku. Zobaczysz co to wkładanie serca i pieniędzy :biglol:. Konstruktywna opinia mile widziana :P.

 

Piszę że dopiero za pół roku kolega sprzedaje swojego STI , na którego mam wielką ochotę a nie że mam autko pół roku .

Ale sprzedać ewentualnie juz mogę ! A może Panowie co tak złośliwe wydają opinie o moim autku odważą się i zaprezentują swoje cudeńka ?!? Z przyjemnością i bez żadnych złośliwości wyrażę swoją opinię ! A serce wkładałem i będę wkładał w każdą subarynkę - bo to jest MOJA druga MIŁOŚĆ ! I nikt mi tego nie zabroni ! Pozdrawiam !

No to ile czasu wkładasz serce właśnie w ten egzemplarz? Proste pytanie, na które nie potrafisz odpowiedzieć :).

Zapytam czym się naraziłem na ujemny punkt o kolegi @@tomekwrx?

Jeżeli coś źle napisałem proszę napisać co? Jeżeli dobrze, to o co chodzi?

 

P.S. Nie liczę, że otrzymam odpowiedź, bo pewnie właściciel teraz wkłada kolejną porcję miłości w swoje cudeńko i nikt mu tego nie zabroni :biglol:

  • Lajk 1
  • Do kitu 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...