Skocz do zawartości

SUBARU IMPREZA GT WAGON 2000 r.


PRO

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Ekstra Wanna :)

 

Nie chce Cie PRO z ta zima i sola rozczarowac, ale to raczej ten GF8 moze Ci o zimie opowiedziec :D Piuro (SO) jest niedaleko mnie wiec moge Ci to zagwarantowac, ze ta wanna widziala wiecej sniegu niz mozesz sobie wyobrazic. Kierownica rowniez z tego powodu wyglada normalnie jak na przebieg. Z tego tez powodu przekladnia kierownicza jest do regeneracji, koncowki drazkow i gumki tez. To auto prawdopodobie nie widzialo prostej, poza podroza do Polski i spedzilo 180kkm w zakrecie. Za to ze sniegiem zna sie dobrze :D

 

 

Pozdrawiam Serdecznie, zyczac Duzo radosnych kilometrow za kierownica najpiekniejszego kombi na swiecie :)

Mis   

Edytowane przez KASIAiMIŚ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

KASIAiMIŚ dzięki za wskazówki, wcześniej nie sprawdziłem dokładnego pochodzenia samochodu. W błąd wprowadził mnie dobry stan blacharski i zasrany handlarz który mnie oszukał, mówiąc że samochód nie widział śniegu (niepotrzebnie kłamał bo i tak bym go kupił). Już pierwsze śniegi za nami i wygląda na to że Su do końca życia będzie jeździć głównie po zakrętach :D . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zima się skończyła, trzeba zabrać się do pracy.  Pierwsze zimowe przejazdy wanienki na polskim śniegu już za nami, cały czas się poznajemy więc jeszcze musimy spędzić trochę czasu w zakrętach. Znajomy skleił taki krótki filmik z wieczornych wypadów. Niebawem wrzucę jakieś zdjęcia z dalszych prac.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mRoZiOo Na razie muszę jeszcze parę rzeczy doprowadzić do porządku (od strony technicznej), pózniej będę myślał jak tu dopieścić wanienkę wizualnie ale to jeszcze długa droga. kiedro obecne felgi mi się podobają, raczej zostanę z nimi na dłużej  ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

dirkdiggler 

Ładna, pewnie spojlery z sti są trudne do zdobycia. Może kiedyś założę, najpierw trzeba zająć się technicznymi sprawami. Nawet felgi miałeś te same ;) 

 

Siekierka

Dzięki, wanna całkiem spoko ale muszę jej poświęcić jeszcze trochę czasu i pieniędzy :rolleyes: . Zakładaj temat i się nie zastanawiaj, chętnie zerknę co tam grzebiesz.

Mała przygoda ze sprzęgłem ;) 

 http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/91460-peda%C5%82-sprz%C4%99g%C5%82a-wpad%C5%82-w-pod%C5%82og%C4%99-gt-99r-czyszczenie-pompy-sprz%C4%99g%C5%82a-i-wysprz%C4%99glika/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...