Skocz do zawartości

piątek u Emila - 10.11.2006 r.


misha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie uzywając nazwisk i ników.. Prosto mówiąc ktoś kto darł more o to by nie przyjezdzac ze znajomymi przywiózł swoich.. Prosto krótko i zwięzle.. I nikt mi nie zazóci teraz ze sie skarze bo nie wygrałem bo sam sie poddałem jak wysiadłem z karta gdy mnie noga zaczeła spinać.. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mordy nie darlem, tak tylko zaznaczam na wstepie :lol::mrgreen: .

pierwszy byl mlody chlopaczek adrian (jego ojciec tez startowal) - forumowicz czy nie :roll: :?:

drugi byl daniel, czyli kebabudaniela, czy jakos tak. ciezki mi zapamietac ten nick :wink:

trzeci byl karol, czyli forumowicz kusma - wpuszczajacy do kartow nie uslyszal ksywy,

zanotowal imie... i troche zamieszania sie zrobilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety musialem opuscic impreze, ale widze, ze tym razem do finalu sie dostac bardzo ciezko bylo. Pojawilo sie duzo nowych twarzy i niektore byly bardzo predkie :) Ogolnie konkurencja rosnie. Pozdrowienia dla wszystkich i dzieki za dobra zabawe.

 

Ps. Buffy nie spinaj sie tak, to tylko zabawa i bardziej towarzyskie spotkanie niz jakies zawody, choc przyznam atmosfera konkurencji jest za kazdym razem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawid, jak na mój gust to napewno być przede mną powinieneś, chyba jedyny po za Danielem, dawałeś radę małej blyskawicy :mrgreen:

 

Fakt małe zamieszanie z nickiem, ale przed, pytałem czy bardzo nowi forumowicze też mogą jeździć :???:

 

a tak na marginesie to lepiej dostac w ostrej walce niz rozjechac tło i wygrac :twisted: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo zadowolony (mimo, że się spóźniłem i narobiłem trochę zamieszania na początku), zabawa przednia no i udało mi się poprawić czas także nie zamykam już całkiem tabeli :) Zacząłem łapać o co chodzi po konsultacji z kortonem i dawidem :) Dzieki chłopaki. Do zobaczenia nastepnym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... heh, nie wiem kto jakie powpisywał formuły w excelu ale wynik stawki pozafinałowej są namieszane (albo ja jestem jakiś ciemny :razz: )... ani od góry ani od dołu ani od środka nie da się znależć sensownej kolejności :lol: ...... trzeba by to przeliczyć jeszcze raz, tylko kolejnośc powinna być ustalona względem najlepszego czasu czy sredniej z dwóch najlepszych czasów?

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do momentu finalu liczyl sie najlepszy czas czyli moje 24.74 :cool: dalo mi dopiero 9 miejsce w tej niezwykle mocnej wczoraj stawce. Gratuluje czolówce, która jest poza zasiegiem reszty :shock:

 

No kolego widze, ze przez dwie proby mi po pietach deptales, a w trzeciej (czyli drugiej wlasciwej) pojechales, ze hohoho, a pamietam poczatki - DUZY progress, GRATZ!

 

PS. Moze to te LFS i RBR tak dzialaja? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do momentu finalu liczyl sie najlepszy czas czyli moje 24.74 :cool: dalo mi dopiero 9 miejsce w tej niezwykle mocnej wczoraj stawce. Gratuluje czolówce, która jest poza zasiegiem reszty :shock:

 

No kolego widze, ze przez dwie proby mi po pietach deptales, a w trzeciej (czyli drugiej wlasciwej) pojechales, ze hohoho, a pamietam poczatki - DUZY progress, GRATZ!

 

PS. Moze to te LFS i RBR tak dzialaja? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

To fakt ostatnio czesto kierownice z Force Feedbackiem trzymam w rekach :mrgreen: ale dopiero teraz czyli po 2 przejezdzie (nie wiem czemu tak pozno) zrozumialem ze nie nalezy cisnac ile sie da tylko plynnie pokonywac srodkowa partie zakretow, co dalo nadzwyczaj spodziewane rezultaty :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja widzialem to Moniqa mialas za daleko odsuniety fotel bo mialas noge na maxa wyprostowana i jeszcze ledwo dociskalas do konca gaz, takze nastepnym razem proponuje wyregulowac fotel (lusterek nie musisz :lol: ) :wink:

 

zawsze można użyć jak ta "mała błyskawica" takich drewnianych klocuszków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

welniacz masz racje..na dodatek skorzana podeszwa nie ulatwiala mi walki na metalowym pedale... :roll: czlowiek sie uczy na bledach :wink:

 

Ja też miałem przy pierwszej próbie problem, nawet nie wiedziałem, że można regulować tymi fotelami........

 

Skórzane podeszwy są OK :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, fajnie było, ludzików normalnie mocne ful. Rywalka osStra... Ale jak tak patrzę na wyniki to z próby na próbę urywałem w granicach 0,1 s. Więc za miesiąc wezmę wolne w robocie, przyjadę z samego rana zaliczę "n"-tą ilość prób to może w finale wykręcę czas próby w okolicach 12s. :razz: :twisted:

 

a poważnie, to mnie jeszcze wieeeele treningów czeka, a i tak czołówki nie dogonie :evil: ale będę bliżej :mrgreen:

 

Dzięki za spocik... "EE" (ekipa emila) się sposała jak zawsze... dobrze :wink:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uzywając nazwisk i ników.. Prosto mówiąc ktoś kto darł more o to by nie przyjezdzac ze znajomymi przywiózł swoich.. Prosto krótko i zwięzle.. I nikt mi nie zazóci teraz ze sie skarze bo nie wygrałem bo sam sie poddałem jak wysiadłem z karta gdy mnie noga zaczeła spinać.. :P

 

 

Miałem ten tekst powyżej OLAĆ ale nie wytrzymałem ( inne też )

Adrian jest to chłopiec który ma tylko 9 lat, ale jest pozytywnie zakręcony, szkoda że absolutnie nikt go z WAS nie zauważył na spocie we wrześniu 12 miejsce, w pazdzierniku też był tylko też go nikt nie zuważył SZKODA :sad: nasz mały kolega ( a napewno mój) jak na razie tylko czyta nasze forum, ale kto wie może już za niedługo się przyłączy i zacznie pisać, a nie tylko stać z boku i czasami wygrywać .

 

Przykro jest kiedy niektórzy nie umieją przegrywać i walczyć do końca!!!

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...