Skocz do zawartości

Wrażenia z jazdy- Tribeca


Michał Bajorek

Rekomendowane odpowiedzi

Pomiedzy wersja Active a Comfort jest tylko 3 tys euro roznicy co przy cenie auta nie jest wcale duzo.Dostajemy za to szyberdach,skore,navigacje z dvd oraz kamere cofania.Plastki czy przy Active czy w wersji comfort sa niestety takie same.Osobiscie mam zamowiona wersje comfort z ciemna skora

 

Ten szary z ciemną skorą to chyba najlepszy wybor :mrgreen: Mam teraz takie demo

Pozdr.AK

ps.kolorystcznie najlepszy moim zdaniem

Takiego to nie widziałem, może to być ciekawy wariant, szkoda,że w opcji nie można domówić 3 rzędu siedzeń. A w cenniku różnica między Active a Comfort to 5 tys euro- chyba,że ten cennik już nieaktualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pomiedzy wersja Active a Comfort jest tylko 3 tys euro roznicy co przy cenie auta nie jest wcale duzo.Dostajemy za to szyberdach,skore,navigacje z dvd oraz kamere cofania.Plastki czy przy Active czy w wersji comfort sa niestety takie same.Osobiscie mam zamowiona wersje comfort z ciemna skora

 

Ten szary z ciemną skorą to chyba najlepszy wybor :mrgreen: Mam teraz takie demo

Pozdr.AK

ps.kolorystcznie najlepszy moim zdaniem

 

Witam.chcialem zamowic szarego z ciemna skórą ale powiedzieli ze wystepuje tylko z jasna skora :oops: . Zamowilem srebny(chociaz najmniej mi sie podoba) z ciemna skora bo jak mi powiedzieli tylko ciemna skora wystepuje przy srebrnym kolorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomiedzy wersja Active a Comfort jest tylko 3 tys euro roznicy co przy cenie auta nie jest wcale duzo.Dostajemy za to szyberdach,skore,navigacje z dvd oraz kamere cofania.Plastki czy przy Active czy w wersji comfort sa niestety takie same.Osobiscie mam zamowiona wersje comfort z ciemna skora

 

Ten szary z ciemną skorą to chyba najlepszy wybor :mrgreen: Mam teraz takie demo

Pozdr.AK

ps.kolorystcznie najlepszy moim zdaniem

 

Witam.chcialem zamowic szarego z ciemna skórą ale powiedzieli ze wystepuje tylko z jasna skora :oops: . Zamowilem srebny(chociaz najmniej mi sie podoba) z ciemna skora bo jak mi powiedzieli tylko ciemna skora wystepuje przy srebrnym kolorze

Ten, jak piszesz srebrny to jest taki szary raczej niz srebrny i jest OK a ten szary to raczej grafitowy jest i wystepuje tylko z jasna skorą :mrgreen: Tak czy inaczej to co zmuszony byleś wybrać bo tylko z ciemną skora jest moim zdaniem najlepsze :mrgreen:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....A już najbardziej rozwala mnie pseudodrewno na desce z 50 warstwami lakieru co się świeci jak psu jajca i powkładane to jest w deskę jak zaślepki, które stolarz Czesław tam przypasował z braku laku bo mu tak pasowało a lepiej nie umiał. Każdy sprzedawca (bez względu na markę) na pytanie "Czy występują warianty bez pseudodrawna?" Odpowiada oburzony,że to prawdziwe drewno jest. Wtedy ja na poważnie rzucam pytanie - A czy to nie jest zbyt niebezpieczne w razie pożaru auta? - fajne wtedy robią miny....

Strasznie mi się tekst podoba :mrgreen::mrgreen::mrgreen: , bedę stosowal u siebie (ten o pożarze), a propos, to z mojego postu z 9/01/07 o Tribece

"....natomiast wykladanie drzwi skórą lub drewnem raz mija się z celem - jest mniej praktyczne, dwa - trzeba być zakochanym w latach 50' aby lubić takie kombinacje...."

pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...