Skocz do zawartości

Foto- i videoradary


Patryk55XL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 561
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...
Niedługo w Warszawie najnowszy fotoradar będzie jeździł na oznakowanym dostawczaku Straży Miejskiej. Nie wiem co to będzie- peugeot partner czy fiat doblo czy może jeszcze coś innego. Jak się dowiem to dam znać.

 

Peugeot Partner.

 

Przedwczoraj polował na powsińskiej. We wlocie powietrza zabudowany radar, za szybą kamera. Jak zobaczycie partnera ze straży miejskiej zaparkowanego przodem do waszego kierunku jazdy, uważajcie.

 

Pozdrawiam,

jako

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj polował na powsińskiej

a w którym miejscu? jeżdżę tamtędy dwa razy dziennie i nie zauważyłem (chyba że stał na przyczółkowej przed vogla w stronę centrum). teraz chłopaki upatrzyli sobie nowe miejsce w stronę centrum na powsińskiej ~300m przed TVN'em kitrają się między samochodami z szarym fotoraderem :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo w Warszawie najnowszy fotoradar będzie jeździł na oznakowanym dostawczaku Straży Miejskiej. Nie wiem co to będzie- peugeot partner czy fiat doblo czy może jeszcze coś innego. Jak się dowiem to dam znać.

 

Peugeot Partner.

 

Przedwczoraj polował na powsińskiej. We wlocie powietrza zabudowany radar, za szybą kamera. Jak zobaczycie partnera ze straży miejskiej zaparkowanego przodem do waszego kierunku jazdy, uważajcie.

 

Pozdrawiam,

jako

 

Trochę choruje i zaniedbałem sprawę. :sad:

O tym mówiłem, sprzęt jest bardzo wysokiej klasy. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj polował na powsińskiej

a w którym miejscu? jeżdżę tamtędy dwa razy dziennie i nie zauważyłem (chyba że stał na przyczółkowej przed vogla w stronę centrum). teraz chłopaki upatrzyli sobie nowe miejsce w stronę centrum na powsińskiej ~300m przed TVN'em kitrają się między samochodami z szarym fotoraderem :neutral:

 

Masz rację przyczółkowa. Stali z obu stron z jednej z klasycznym.

 

W stronę centrum na powsińskiej? O której godzinie widujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....... nowe miejsce w stronę centrum na powsińskiej ~300m przed TVN'em kitrają się między samochodami z szarym fotoraderem :neutral:

To chyba jest jeszcze Wiertnicza ......

Warto wiedzieć - pewnie koło granatowego Focusa z białym pasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj jadąc trasą łazienkowską na wysokości działek na saskiej kępie zauważyłem tabliczki "Kontrola radarowa" czy jakoś tak : D. Przyglądałem się jak mogłem ale fotoradu nie widziałem. Możliwe, że niedlugo go zamontują. Szybko się zwróci, oj szybko :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jadąc trasą łazienkowską na wysokości działek na saskiej kępie zauważyłem tabliczki "Kontrola radarowa" czy jakoś tak : D. Przyglądałem się jak mogłem ale fotoradu nie widziałem. Możliwe, że niedlugo go zamontują. Szybko się zwróci, oj szybko :twisted:

 

Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jadąc trasą łazienkowską na wysokości działek na saskiej kępie zauważyłem tabliczki "Kontrola radarowa" czy jakoś tak : D. Przyglądałem się jak mogłem ale fotoradu nie widziałem. Możliwe, że niedlugo go zamontują. Szybko się zwróci, oj szybko :twisted:

 

No to pięknie :!: :twisted:

Buncol555 mam nadzieję, że sie nie mylisz i zamontują dopiero niedługo.

A tak przy okazji tabliczka jest w stronę Pragi czy Centrum :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dziś miał ktoś może nieszczęście zauważyć chłopców fotografowców przy wylocie z tunelu na wisłostradzie w kierunku Mokotowa? Bo gdyż mam wrażenie że mię coś pstrykło :(

 

Barbie pierwszy raz jestem w tym wątku i dopiero teraz zobaczyłem post, ale chyba muszę Cię uspokoić :cool: .

Jeżdżę tamtędy codziennie do firmy i dawno ich tam nie widziałem, 100% pewności nigdy nie ma (bo mogli zrobić Ci piękną fotkę :wink: i się zwinąć),

ale jest duże prawdopodobieństwo, że coś Ci w oko wpadło :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie już nie jeden raz w różnych miejscach ci panowie od zdjęć autorkich zapewniali,że dobrowolny powrót do członków obsługi sesji zdjęciowej skutkuje przynajmniej połowicznym obniżeniem kary pkt/pln .Za gotówkę panowie potrafią uznać,że na tym zdjęciu był kalibrowany radar.Swoją drogą ,sami przyznają,że od zmierzchu zrobienie foty to loteria-nawet w mieście i z fleszem.

Na północ od poznania w kierunku na szczecin grasuje wiśniowy passat cl z video oraz radarem w klapie bagażnika pod emblematem VW ....Odkrycie tego faktu kosztowne - 11 pkt i 5 setek - tyle w kontekście jazdy bocznymi drogami :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie już nie jeden raz w różnych miejscach ci panowie od zdjęć autorkich zapewniali,że dobrowolny powrót do członków obsługi sesji zdjęciowej skutkuje przynajmniej połowicznym obniżeniem kary pkt/pln .Za gotówkę panowie potrafią uznać,że na tym zdjęciu był kalibrowany radar.Swoją drogą ,sami przyznają,że od zmierzchu zrobienie foty to loteria-nawet w mieście i z fleszem.

Na północ od poznania w kierunku na szczecin grasuje wiśniowy passat cl z video oraz radarem w klapie bagażnika pod emblematem VW ....Odkrycie tego faktu kosztowne - 11 pkt i 5 setek - tyle w kontekście jazdy bocznymi drogami :-)

 

Sugerujesz powrót do patrolu który pilnuje przenośnego fotopstrykacza i negocjacje cenowe??

 

VW z radarem w klapie bagażnika robił zdjęcia w ruchu (jechałeś za nim), czy stał przy drodze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież na miejscu nie są w stanie obrobić zdjęć z twardego dysku.

Dopiero na miejscu jak wyjmą z urządzenia i przełożą do kompa można coś z tym zrobić :wink:

 

Na miejscu jak ustawi sprzęt to nie ma możliwości ingerencji.

Jest to tak zrobione aby zapobiegać zjawisku korupcji. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież na miejscu nie są w stanie obrobić zdjęć z twardego dysku.

Dopiero na miejscu jak wyjmą z urządzenia i przełożą do kompa można coś z tym zrobić :wink:

 

Na miejscu jak ustawi sprzęt to nie ma możliwości ingerencji.

Jest to tak zrobione aby zapobiegać zjawisku korupcji. :razz:

Nawet suszarka ma pamięć. Tylko kamery nie ma.... :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi- sugestie z nawrotką pochodzą od samych rejestrujących a ostatnio zadziałało to w pile na ograniczeniu 50 - ja miałem 70+10% i za 50 pln pan uznał ,że zdjęcia było z kalibracji.Swoją drogą nie wiem co potrafi rejestrator ale moje zdjęcie było 6 od końca więc jak przegląda to może coś tam edytuje na miejscu ?

MaciekSubru - ten passat to jakiś dziwny jest.Przed końcem zabudowanego jechałem 80 za panem który mnie parę sekund wcześniej wyprzedził.I za nim pogrzał ten passat.Pan sie pewnie spiął bo przy zatrzymaniu policjant - miły zresztą - powiedział,że byłem gorszy od niego o 30km/h a jechałem 130.Zdjęcie miałem na 119km/h zrobione z tyłu tego pasata z widokiem przodu mojego auta i dodatkowo filmik tyłka alfy kręcony przodem pasata.Próbowałem walczyć o podwójnym karaniu za to samo ale pan stwierdził,że jedno na obszarze a 2 poza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osochozi? Dzisiaj jechałem do pracy (trasa Lublin - Warszawa) i po drodze stali z fotoradarem. Nie byłoby może w tym nic dziwnego, ale flash mrugał co chwila (ca. sekundę), choć wszyscy jechali 50 km/h. Wszystkim robili foty?

Może to nie był fotoradar, a spis ludności. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...