Skocz do zawartości

2014/2015 Subaru Impreza 2WD czy jest już oficjalnie dostępna w EU ?


ketivv

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukując nowej Imprezy natknąłem się na ogłoszenie niemieckiego dealera oferującego auto demo jakim jest

Subaru Impreza 2WD

 

Czy Imprezy 2WD są już obecne w sprzedaży w którymś z krajów EU ?

 

 

http://www.mobile.de/pl/Samochod/Subaru-Impreza-1.6i-Active-2WD/vhc:car,pgn:1,pgs:10,srt:price,sro:asc,mke:23500,mdl:8,frn:01-2012,vat:1/pg:vipcar/206024611.html

 

Samochód z ogłoszenia jest w wersji manualnej bez reduktora, który posiadają wszystkie Imprezy 4WD z manualną skrzynią biegów.

 

Poniżej oferta na nowe auto także w specyfikacji 2WD.

http://www.mobile.de/pl/Samochod/Subaru-Impreza-1.6i-Active-2WD/vhc:car,pgn:2,pgs:10,srt:price,sro:asc,mke:23500,mdl:8,frn:01-2012,vat:1/pg:vipcar/207727569.html

 

Pozdrowienia

 

 

ketivv

Edytowane przez ketivv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukując nowej Imprezy natknąłem się na ogłoszenie niemieckiego dealera oferującego auto demo jakim jest

Subaru Impreza 2WD

 

Czy Imprezy 2WD są już obecne w sprzedaży w którymś z krajów EU ?

 

 

Ale po co...? Subaru 2WD to jak wódka bezalkoholowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Poszukując nowej Imprezy natknąłem się na ogłoszenie niemieckiego dealera oferującego auto demo jakim jest

Subaru Impreza 2WD

 

Czy Imprezy 2WD są już obecne w sprzedaży w którymś z krajów EU ?

 

 

Ale po co...? Subaru 2WD to jak wódka bezalkoholowa...

 

Flotowe normy emisji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 

 

Czy Imprezy 2WD są już obecne w sprzedaży w którymś z krajów EU ?

Imprezy są w sprzedaży w Niemczech, Szwajcarii, UK, Norwegii, Szwecji, Finlandii i Irlandii.

W Niemczech ( aktualnie ) tylko z napędem AWD ( w Szwajcarii z definicji ).

Jak w innych krajach - nie wiem ( aczkolwiek ze względu na położenie kierownicy oraz obecność kraju w Unii pozostaje sprawdzenie tylko w Szwecji - Finlandia podlega pod Szwecję więc tam oferta będzie taka sama ).

Należy wziąć pod uwagę, że ze względu na bardzo ograniczone dostawy samochodów w tym roku w Niemczech i tak oferta Imprez jest raczej teoretyczna ...

 

My nie wprowadzaliśmy Imprezy na rynek, gdyż była dostępna tylko z silnikiem 1.6, który spełniał oczekiwania bardzo nielicznej grupy klientów w Polsce. Od tego roku teoretycznie w ofercie producenta jest też silnik 2.0, lecz ze względu na niedostatek dostaw nie zdecydowaliśmy się na tego rodzaju poszerzenie oferty.

 

Jak rozumieć cytowaną ofertę - nie wiem.  W tekście jest opis "kein Allrad", ale także "napęd na wszystkie koła" ...

 

Pozdrowienia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za informacje, ofertę Imprez 4WD na terenie EU znam.

 

Faktem jest, że silnik 1.6 NA nie jest specjalnie zachęcająca ofertą ale kiedyś w przyszłości z 1.6 DIT byłoby to ciekawe auto.

 

Ciekawostką jest pojawienie się wersji 2WD u co by nie powiedzieć dealerów Subaru w DE.

 

 

Pozdrowienia

 

 

ketivv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...