Skocz do zawartości

Jaki (i skąd) spoiler od kombiwara ?


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym, że już niedługo w moim kombiwarze będę lakierował tylnią klapę, wypadałoby wykorzystać okazję i umieścić na niej jakiś pasujący do całokształtu spoiler. Z tym, że raczej nie za bardzo wiem, co wsadzić i skąd to wziąć. Oryginału (o ile jest) kupować się po prostu nie opłaca, na allegro są tylko do sedanów, a taki np. Jacky nic o Imprezie nie wspomina w ofercie, a nie wiem od jakiej innej marki spoiler będzie się nadawał (czyt: komponował z całością).

 

Pomożecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moje zabawki (czasze, uprzęże, zapasy, skrzydła, flaszki, automaty, liny, ekspresy... ) raczej wożę w środku, stąd kombiwar :mrgreen:

 

A tak poważnie, to chyba by pasowało, bo klapy w kombiwarach to się chyba nie zmieniły za bardzo ?

 

Tylko skąd taki (bądź inny, z którym nie wstyd by było na ulicę wyjechać) spoiler wziąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co wyważać otwarte drzwi ? Założę się, że niejeden osobnik już trenował zakładanie spoilerów na klapę kombi i pewnie pasują gotowe wynalazki od innych marek, jakich np. na allegro jest od groma i trochę.

 

Stąd super by było, gdyby jakiś forumowicz podpowiedział - słuchaj, ja mam to i to, wygląda tak i tak, można wziąć stąd i stąd. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...