Skocz do zawartości

Kontrolka otwartych drzwi.


palmall

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :)

 

Panowie i Panie, może ktoś wie, co znaczy jeżeli w trakcie jazdy zamigała mi kontrolka otwartych drzwi? Nie tyle co drzwi, a w zasadzie tylko obrysu auta - bez żadnego wskazania na jakieś drzwi otwarte.

 

Migała przez jakiś i zgasła. Dodam tylko że wcześniej przyblokowała się klapa bagażnika i nie mogłem jej otworzyć, dopiero po kilkukrotnym zamknięciu i otwarciu auta z pilota zaskoczyła. Ale czasami tak mam ze względu na ciężko chodzącą klamkę w klapie tylko nie miałem czasu jeszcze tego rozebrać i przesmarować/wyczyścić.

 

Ale interesuje mnie ta sama migająca kontrolka obrysu auta.

 

W kompie błędów żadnych nie ma.

 

Legacy MY07

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie miałeś klapę bagażnika niedomkniętą, wówczas ta kontrolka mruga podczas jazdy (klapa podczas ruszania się odchyla, chociaż się nie otworzy bo blokuje ją zamek).

Oprócz obrysu auta pewnie pokazywała Ci otwarty bagażnik (pozioma kreska z tyłu auta na kontrolce).

 

U mnie tak jest w OBKu, bo blokuje mi się klamka i czasem jest niedomknięta klapa jak wyjeżdżam z myjni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie miałeś klapę bagażnika niedomkniętą, wówczas ta kontrolka mruga podczas jazdy (klapa podczas ruszania się odchyla, chociaż się nie otworzy bo blokuje ją zamek).

Oprócz obrysu auta pewnie pokazywała Ci otwarty bagażnik (pozioma kreska z tyłu auta na kontrolce).

 

U mnie tak jest w OBKu, bo blokuje mi się klamka i czasem jest niedomknięta klapa jak wyjeżdżam z myjni ;)

Nie wiem, jak w MY07, ale w MY05 osobiście niedawno przerabiałem temat niedomkniętej klapy bagażnika. Na desce mrugnęła na czerwono tylko pozioma kontrolka klapy bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To sygnał, że zostałeś namierzony przez system naprowadzania rakiet
 

 

I wtedy należy wbić bieg oznaczony literką "R" ?

 

Jak będzie długo się świecić, to znak że czas się katapultować. Top Gun nie oglądałeś ?  :P  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...