Skocz do zawartości

Jak nie nalezy pisac na forum


ComeToDaddy

Rekomendowane odpowiedzi

oj, kolega astank troszke "przyszpanowal" slownictwem, po prostu WOW :?

 

Jak widać offtopic się szerzy. A użyłem ostrych słów by podgrzać atmosfere. Może do rzeczy, ComeToDaddy, do rzeczy. A jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia - to lepiej nic ni mów (nie pisz).

tak, napisales posta ON-topic, ale jakze w pieknym stylu. Juz nie pisze tu o tym, ze Forum nie jet zamkniete, ze jest tu troche osob mlodszych...bo mnie po prostu NIE ODPOWIADA takie wulgarne slownictwo. Moze wydaje Ci sie, ze ten tekst jest zabawny i jajcarski, ze dodales mu tymi chamskimi slowami pikanterii, ale IMHO Ci sie nie udalo. Moim zdaniem (skromnym) nie podgrzales atmosfery tylko pokazales dawke chamstwa, ComeToDaddy ma zupelna racje. Ciekawe po ktorej stronie opowiedza sie inni Forumowicze - podgrzanie atmosfery, czy wulgarny tekst ktory stara sie byc smiesznym :(

 

Pozdrawiam, Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do _RZECZOWEJ_ dyskusji. Bo chyba, do ch... wafla , chyba da się zmontować jakies fajne autko za 150 k - 160 k PLN, co? I ch... w d... offtopicowcom!

No, tu juz na moj gust przydalby sie Moderator. TAkie teksty to nie na tym Forum, tu niekulturalni ludzie szybko koncza (popatrz sobie drogi astanku na to, jak kiedys konczyly sie takie "dyskusje". Aha, ciekawe czy Waldek, najwiekszy off-topicowiec, pozwoli odbyc Ci ze soba stosunek :? Serio, nie bawi mnie Twoj post ani troche, prosze Moderatora o jakas reakcje.

 

Z powazaniem ,Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie, ze mam "troche" racji... Ale nie przypominam sobie, zeby cis mi nie pasowalo w Twoich wypowiedziach kiedys...chyba ze byly podobne do tej dzisiejszej, to nie ma sie co dziwic :idea: . Zaraz sprawdze archiwum i zobacze, ale nie mysl ze sie do Ciebie przyczepilem i jestem negatywnie nastawiony, bo po nicku Cie w ogole z Forum nie pamietam :)

 

Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip D. - Skarżepyta, buahahaha. Czy ktos naprawde może do rzeczy? Biedaczysko. Poczułeś się gorzej czy może merytorycznych argumentów Ci nie starcza?

Pozdrawiam MODERATORA! kWiata też! ;) A resztę która się bawi zapraszam do zabawy. Panie i Panowie! Gdzie wy żyjecie?? Poczytajcie sobie ,,Pistoleta'' to może zyskacie wlaściwe spojrzenie na świat. Hint: ,,Podziemne Życie Mężczyzn''.

Ali

PS. A skad to D. przy imieniu? Czy może....??? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

astank, dobrze, ze mnie nie lubisz, bo ja rowniez nie mam zwyczaju "lubic sie" z zakompleksionymi wulgarnymi malolatami :/

 

i nie pyskuj w taki sposob, bo na prawde nie warto i nic tu nie zwojujesz takim zachowaniem. Powiem nawet, ze juz jestes na przegranej pozycji, przynajmniej u mnie :?

 

Filip D. - Skarżepyta, buahahaha. Czy ktos naprawde może do rzeczy? Biedaczysko. Poczułeś się gorzej czy może merytorycznych argumentów Ci nie starcza?

Pozdrawiam MODERATORA! kWiata też!

nie zrozumialem co chciales mi przekazac. Na prawde, dzieci o tej porze juz spia, a dresy kradna komorki przechodniom w ciemnosci. Nie potrafie Cie do konca rozszyfrowac, ale jedna z tych dwoch rzeczy na pewno musisz zrobic, tylko nie siedziec tu na Forum :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, jakbys nie wiedzial, D. przy moim imieniu (Filip to imie, bo chyba nie kumasz za szybko) to pierwsza litera mojego nazwiska, z ktorego jestem dumny. I bynajmniej nie jest to skrot od tego, co od razu Ci sie kojarzy. No ale przeciez tylko na to mogles wpasc - D koraszy Ci sie tylko z jednym, nie przyjdzie Ci do glowki ze to moze byc pierwsza litera nazwiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to Tobie, Filipie D. przysługują eszelki prawa do obrażania osób, których zupełnie nie znasz.

HINT: Zatem ja zapostuluję: albo jesteś dresem albo masz 15 lat. Jedno na pewno. 15 lat nie masz, wiec zostaje dres! Prawda? Nie sadze byś się zgodził. Więc teraz już możesz znaleźć pewne słabe punkty w Twoim rozumowaniu. I przejdz do tematu albo zamilknij!

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolejny raz widać, ciężko podyskutować tu na rzeczony temat!

Pozdrawiam

Ali

 

wiesz, pogadać tu można na każdy temat (byle nie za daleko od tematyki forum); tyle tylko, że należałoby wyrażać się w sposób adekwatny do poziomu ludzi odwiedzających to forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te dwie rzeczy wywnioskowalem ze sposobu i kultury Twoich wypowiedzi... sa one na poziomie mlodego, niekulturalnego wyrostka, albo wlasnie owego "pana" w blyszczacym ortalionowym garniturze :? Poza tym nie zamilkne, bo nie pozwole sie obrazac i bluzgac tu. Raczej to Ty zamilknij, bo cos czuje zolta kartke, jak nie spuscisz z tonu.

 

Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...