Skocz do zawartości

Schumacher w Subaru


RafalW

Rekomendowane odpowiedzi

I to w WRC. :)

Solberg go zabrał na przejażdżkę po śniegu co trochę wnerwiło chłopców z Ferrari. :D

 

Six times F1 world champion, Michael Schumacher is reportedly in the 'dog house' at Ferrari, following his WRC stunt, when Subaru star, Petter Solberg gave him a high-speed ride in the Impreza WRC.

 

The 'secret ride' took place during Schumi's winter holiday, the German travelling to the Norway-Sweden border, to get his 'fix of speed', however according to reports in British newspaper The People on Sunday, the Scuderia's management was less than impressed with news of his antics.

 

The tabloid paper notes that Schumi has: "enraged Ferrari bosses after risking his life and another world championship - by going high-speed rallying".

 

"The ride wasn't just a spin round the block either," added the paper, "The stage lasted for around 15 miles and with no pace notes to hand it could have ended in a horror smash."

 

The incident, which was reported last week by The Times left Michael, according to his 'chauffeur' Solberg, "jumping up and down like crazy".

 

Ferrari team boss, Jean Todt and technical director, Ross Brawn though are reportedly far from jumping up and down with delight, and believe that the German should not put himself in harms way unnecessarily, especially when so much is at stake.

 

http://crash.net/uk/en/news_view.asp?cid=1&nid=84047

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Hamowanie z uslizgiem skretnym :?: w ogole mogl by mi ktos polecic jakas pozycje, mozliwa do dostania, najlepiej w jezyku polskim, opisujaca techniki jazdy autem z napedem 4x4 :?: no... to by bylo na tyle jezeli chodzi o koncert zyczen :)

 

Jeśli chodzi o uślizg, to miałem namyśli wchodzenie w zakręt z uderzeniem w hamulec co spowoduje lekki uślizg i ustawi nasze autko do wyjścia. Co do tej pozycji, to za bardzo nie kumam :roll: , bo to jest tak siedzi się w fotelu, najlepiej kąt oparcia z siedziskiem 90 stopni. Ja jeszcze w swoim autku jeżdże na fotelu nie całkiem opuszczonym. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamowanie z uslizgiem skretnym :?: w ogole mogl by mi ktos polecic jakas pozycje, mozliwa do dostania, najlepiej w jezyku polskim, opisujaca techniki jazdy autem z napedem 4x4 :?: no... to by bylo na tyle jezeli chodzi o koncert zyczen :)

Zacznij od którejś z tych dwóch:

1. "Szybkość bezpieczna" Sobiesław Zasada -> jest wznowienie w księgarniach, więc nie ściągaj z internetu :roll: !!!

2. "Sportowa Jazda Samochodem" -> O. Bogdanow, E. Cygankow -> od wielu lat nie dostępne w sprzedaży, mogę udostępnić zescanowaną -> kontakt na PW :idea:

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Sportowa Jazda Samochodem" -> O. Bogdanow, E. Cygankow -> od wielu lat nie dostępne w sprzedaży, mogę udostępnić zescanowaną -> kontakt na PW :idea:

 

Shodan, mógłbym cię o to poprosić bo kiedyś szukałem ale z marnym skutkiem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Sportowa Jazda Samochodem" -> O. Bogdanow, E. Cygankow -> od wielu lat nie dostępne w sprzedaży, mogę udostępnić zescanowaną -> kontakt na PW :idea:

 

Shodan, mógłbym cię o to poprosić bo kiedyś szukałem ale z marnym skutkiem.

Pozdrawiam

Miało być na PW :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...