Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Dotarlem do mety. Niezly wynik jak na brak treningu duzo przygod. Szkoda ze nie mozemy zdobywac punktow. 

 

 

Napisałem do @@Tomasz_555 czy zgodził by się przekazać kierownictwa nad zespołem. Tak żeby było nam łatwiej z nominacjami. Kwestia teraz jest komu przekazać ów kierownictwo? Jest ktoś chętny? 

ps. 

Chętnie przejmę tę rolę tylko musicie się wszyscy zgodzić.  :P  ;)

Edytowane przez Kapic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logitech DF GT daje rade :P

 

Bardzo fajna kierownica, ale mnie trochę przeszkadza to, że manetki są w kole kierownicy i razem z obrotem idzie (ale nawet w Lambo albo SLS-ie też tak jest - nie pamietam w którym :P) i brakuje jednak sprzęgła, szczególnie w słabszych klasach.

Mimo tych wad polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dołączenie do zespołu proszą:

 

Kasprzyk Jan Jr.

Biały Michał

 

Osoby z Forum ?

 

Dałem nominacje, jeszcze dziś przekażę kierownictwo.

 

Przypominam jednocześnie, że jest strona internetowa wraz z domeną. Domena jest opłacona do marca przyszłego roku. Serwer i tak utrzymuję więc nie wymaga kasy, ale domena to już 80zł. Mogę dać dostęp do serwera jeżeli chcecie unowocześnić stronę. Mogę też na szybko postawić tam nową Joomle. Nie bardzo mam jednak czas w tej chwili coś aktualizować. Dopiero jak remont skończę w domu. Dajcie znać co chcecie z tematem zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdałem nominacje, przyjąłem nowych członków.

 

Jednocześnie miło mi zakomunikować, że stery zespołu przejmuje Wojciech Kapica. :drinks:

 

Mam nadzieję, że za jakiś czas wrócę do gry. :)

 

Jeżeli chodzi o zgłoszenie zespołu do WRSMP to nie dałem rady tego ogarnąć. Kapic, zapodaj mi swojego maila na PW. Podeślę Ci gotowego maila zgłoszeniowego z zeszłego roku. Może Tobie uda się zgłosić zespół. Rok temu próbowałem 3 razy z różnych adresów i każdorazowo wiadomość nie dotarła do E-Rajdy. Pisałem to kolesia za to odpowiedzialnego, ale zdawkowo odpisał mi, że nie wie co jest przyczyną, że wiadomość jest filtrowana jako SPAM.... no cóż, wkurzyłem się i olałem temat. Tym bardziej, że i tak RBR Czech samo nalicza punkty zespołowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to podajcie numer konta i zrobimy zrzutkę na domenę :D Stroną w sumie też byłoby fajnie się zająć ale to powinna być osoba, która się trochę na tym zna. Ja niestety w tych sprawach jestem totalnie zielony ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domeną póki co nie zaprzątajcie sobie głowy. Potraktujcie to jako prezent od byłego "szefa" ;)

 

Co do stronki to ogarnę temat tylko potrzebuję chwilę czasu na wyprostowanie spraw prywatnych. Joomla jest o tyle fajna, że nie trzeba się znać na html'u czy PHP. Wszystko robi się za pomocą panelu admina, w którym każdą podstronę redaguje się za pomocą edytora tekstowego (a'la Word).

 

Grunt to przemyśleć co ma się na stronie znaleźć i dobrać szatę graficzną. Najlepiej tak by była powiązana z oklejeniem samochodów. I tu najbardziej będzie potrzebne Wasze wsparcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jednocześnie miło mi zakomunikować, że stery zespołu przejmuje Wojciech Kapica.
Mnie jest również miło.   :) 

 

Jeżeli chodzi o zgłoszenie zespołu do WRSMP to nie dałem rady tego ogarnąć. Kapic, zapodaj mi swojego maila na PW. Podeślę Ci gotowego maila zgłoszeniowego z zeszłego roku. Może Tobie uda się zgłosić zespół. Rok temu próbowałem 3 razy z różnych adresów i każdorazowo wiadomość nie dotarła do E-Rajdy. Pisałem to kolesia za to odpowiedzialnego, ale zdawkowo odpisał mi, że nie wie co jest przyczyną, że wiadomość jest filtrowana jako SPAM.... no cóż, wkurzyłem się i olałem temat. Tym bardziej, że i tak RBR Czech samo nalicza punkty zespołowo.
Dziwne ale fakt że czasem długo u nich schodzi z komunikacją. Postaram się sprawę załatwić. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...