Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

zaliczylem dzis zapoznanie, chcialem przejechac testowy, jednak pojawiaja sie problemy techniczne, niedawno zainstalowany system i RBR, niby wszystko powinno byc ok, a nie moglem dzis przejechac testowego, przed odpaleniem odcinka gierka sie zawiesza i wywala do pulpitu :/ dziwne, wczoraj mialem to samo z zapoznaniem, zrezygnowany po kilku probach odposcilem, dzis z ciekawosci sprawdzilem i wszystko bylo ok, a teraz to samo sie dzieje z testowym, tak wiec przed mechanikami duzo pracy, aby "samochod" byl gotowy do rajdu:)

Przeinstaluj sobie sumburuka, może pomóc. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh i gowno...

Filipo - nie przejmuj się, potraktuj jako rozgrzewkowy i jedziemy dalej ;).

Mam pytanie do Ciebie, jechałeś z zainstalowanym zapewne Świdnickim modem - co za zmiany ? Ściągam już co prawda , ale pytam z ciekawości. Jakieś zmiany tekstur, jakies ekstrasy ? Daj jakiś cynk.

Pozdrawiam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh i gowno...

Filipo - nie przejmuj się, potraktuj jako rozgrzewkowy i jedziemy dalej ;).

Mam pytanie do Ciebie, jechałeś z zainstalowanym zapewne Świdnickim modem - co za zmiany ? Ściągam już co prawda , ale pytam z ciekawości. Jakieś zmiany tekstur, jakies ekstrasy ? Daj jakiś cynk.

Pozdrawiam....

Pewnie juz sciagnales i polatales z modem, ale w razie czego to pisze: zmienione sa tekstury, na Verte jest kostka na calym odcinku, ale przyczepnosc wydaje mi sie, ze jest taka sama, na Bisanne jest bardziej jesiennie itp.

 

Trzymam kciuki za jakies punktowane miejsca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechałem Świdnicki. Może troche o modzie najpierw. Jesienna aura przypadła mi do gustu i przyjemnie się jedzie. Zauważyłem jednak coś ciekawego,że przy tym modzie można się doskonale nauczyć jak i gdzie ścinać "ślepe zakręty" we francji. Oczywiście bez przegięć, ale po kilku przejazdach można coś już urwać z PB. Jeżeli chodzi o "kocie łby" to przy prędkości około 130 km/h i wyżej, można dostać delikatnego oczopląsu. Może to mój wzrok tylko tak reaguje, ale mimo wszystko nie przypadł mi pomysł do gustu.

 

Sam rajd...no cóż, szczęśliwy dojechałem do mety. Było kilka ratowań, podwójnych nawrotów, etc. Na hradku udało mi się wyratować przed długim lotem ze skarpy, liptakov też raz dał popalić. Sumburk, nawet ok, zwłaszcza pierwszy - na drugim wypakowałem i jakby nie fakt, że N11 jest wozem pancernym, to było by po rajdzie.

Może uda się dowieźć jakies punkty.

Pozdrawiam ,

 

 

 

ID tras i ich nazwy - może sie przydać ;)

http://rbr.onlineracing.cz/tracks/track_list.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dzwonek na 4SS, a potem jak przeniosło mnie na 10ty to rozwaliłem się na drugim zakręcie. Kiepsko. No ale nie spodziewałem się cudów. Do następnego :)

 

-- Cz, 5 maja 2011, 11:04 --

 

Grzesiek, gratuluje zdobycia punktów i zajęcia bardzo dobrego miejsca :) Cieszę się niesamowicie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dzwonek na 4SS, a potem jak przeniosło mnie na 10ty to rozwaliłem się na drugim zakręcie. Kiepsko. No ale nie spodziewałem się cudów. Do następnego :)

 

Tomek, rajd nie należał do najłatwiejszych, poza tym, przy nawale pracy jaki masz, zapewne ciężko Ci znaleźć czas na upalanie przed samymi rajdami. Następny w czerwcu, może uda nam się coś zorganizować, jakieś pojeżdżawki.

 

 

-- Cz, 5 maja 2011, 11:04 --

 

Grzesiek, gratuluje zdobycia punktów i zajęcia bardzo dobrego miejsca :) Cieszę się niesamowicie. :)

Dzięki, nie liczyłem na wiele, ale ...no udało się jakimś cudem ;)

 

Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne ciężko Ci znaleźć czas na upalanie przed samymi rajdami.

No zacząłem trening o 22.30 ostatniego dnia rajdu :) Póki co tylko w tym systemie jestem w stanie grać. Z drugiej strony już wspominałem - nie jestem w stanie już więcej osiągnąć w tej grze. Mój największy postęp to zwiększona dojeżdżalność. Owszem, liczba dzwonów wciąż jest taka sama, ale kiedyś jechałem na pół gwizdka i zaliczałem dzwony, a teraz napinam ostro i czasem zdarza się dzwonek.

 

Następny w czerwcu, może uda nam się coś zorganizować, jakieś pojeżdżawki.

Do 3 czerwca muszę oddać pracę inż. No ale własnie dzięki temu nie mam takiej strasznej napinki. Będziem kombinować z treningami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Tomek, nic się nie dzieje. Na pluginie jest wystarczająca ilość rajdów, chociaż trudno znaleźć ten z konkretną konfiguracją. Ja póki co wyjeżdżam w końcu jutro na urlop na tydzien. Jeżeli będzie możliwość podpięcia się pod internet, to zawitam. Póki co w pracy też miałem taki okres, że "dziękuję dobranoc" :D

 

Do 3 czerwca muszę oddać pracę inż. No ale własnie dzięki temu nie mam takiej strasznej napinki. Będziem kombinować z treningami.

 

Oczywiście wszyscy trzymamy kciuki za wynik !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn?? są równi i równiejsi??.Szkoda strasznie bo ten odcinek naprawdę jest techniczny i trochę testów by się przydało

No to jest tak jak z Motekami - mozna jechac tylko na specjalne okazje, normalny czlowiek nie moze zalozyc z tym rajdu. To po to, zeby ludzie nie upalali po srylion razy. Zostaje ogladanie przejazdow na jutube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. faldżip - Ford Fiesta mk.VI S2000

2. hercooles - W fazie testów n14\s14 lub A-gr 555

3. Tomasz_555 - N14

4. Grzesiek Zych - N11

 

-- 9 maja 2011, o 17:21 --

 

Hercooles - grupa A nie jedzie w WRSMP :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...