Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

No też już jestem po lotosie. Textury zrobili ok, ale rajd przerąbany. Sypie sniegiem chyba na 6 odcinkach jak nie lepiej, snow mod, w którego nie mogę sie wstrzelić, brak seta :D - no ale...Tak jak zdajsie Łukasz napisał komentarz: przejechać to i zapomnieć o śniegu.

Co do nominacji, to trudno będzie coś z tego dowieźć, ale sezon można uznać za otwarty ! :)

Textura FSVRT - bez dwóch zdań: zayebysta !!! Szkoda, że na N11 nie ma , no ale cóz, obejdę się smakiem, przecież większość N-kowców startuje N14, wiec wiem o co chodzi ;)

 

Wojtek, jakbyś cisnął w S2000 to by wtedy można było walczyć o punkty teamowe w tym sezonie, dasz rade rozumisz !!

Filip powinien dostać nominacje - jako jedyny w klasie (oczywiście liczymy na Wojtka, żeby dołączył) na każdy rajd.

Takie moje zdanie.

Pozdrwiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze takie pytanie, bo nie jestem pewien: punkty dostaje pierwsza dziesiatka, ale liczac tylko nominowanych, tak? Znaczy jak wsrod wszystkich w klasie jestem powiedzmy 15 a wsrod nominowanych 10 to dostaje punkcik?

 

Z ta nominacja to w zeszlym sezonie tez dostawalem nominacje zawsze, i raz bylem 11 nawet wiec niewiele zabraklo :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest z tymi punktami, ale wydaje mi się, że jeżeli jesteś nominowany, to dowozisz też punkty dla teamu. Dokładnie nie wiem, może coś na E-R piszą na ten temat.

 

Następny "Rajd Świdnicki Krause" rozpoczyna się 28 kwietnia (źródło e-rajdy.pl) więc może jeszcze się ktoś zdecyduje wykupić licencje :D

 

Pozdro !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indywidualnie punkty zdobywasz niezależnie od tego czy jesteś nominowany czy nie. A nominacje to właśnie wyznaczenie kto w zespole dowozi punkty dla zespołu. Więc jeśli będziesz 10 indywidualnie to masz punkta indywidualnie, i jesli dostałes nominację to jest też 1pkt dla zespołu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Textura FSVRT - bez dwóch zdań: zayebysta !!! Szkoda, że na N11 nie ma , no ale cóz, obejdę się smakiem, przecież większość N-kowców startuje N14, wiec wiem o co chodzi

 

spokojnie, będzie dla każdego zrobiona, team to team:)

Będę Ci bardzo wdzięczny Oskar, chociaż wiem, że masz non stop urwanie gitary ;)

Pozdro rozumisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indywidualnie punkty zdobywasz niezależnie od tego czy jesteś nominowany czy nie. A nominacje to właśnie wyznaczenie kto w zespole dowozi punkty dla zespołu. Więc jeśli będziesz 10 indywidualnie to masz punkta indywidualnie, i jesli dostałes nominację to jest też 1pkt dla zespołu :)

To znaczy to rozumiem wszystko, ale chodzilo o to, ze miejsce w jakiej klasyfikacji sie liczy? bo tam jest przy wynikach przelacznik zeby pokazywal tylko nominowanych. I teraz powiedzmy, ze ogolnie jestem 11 w klasie, ale jak wezme tylko nominowanych to dajmy na to, ze jestem 10. Czy wtedy jest punkt dla teamu czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się trochę sytuacja zmieniła gdyż wyjeżdżam na pewien kurs na pół roku i raczej RBR pójdzie w odstawkę, chociaż może się zdarzyć, że co weekend będę miał dostęp do kierownicy wtedy pojadę rajd ale raczej to byłyby starty z doskoku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Panowie to raczej baaardzo z doskoku i RWD jak coś co by się pobawić na razie licencji jeszcze nawet nie wykupiłem :|

Cały czas praca a jak mam chwilę wolnego to kupiłem sobie wynalazek który buduję do ścigania się w realu i nawet w tedy nie mam czasu :cry: ale za to radocha będzie duża jak się uda skończyć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graf von Burat, no to fajnie, że sobie zabaweczkę budujesz :) Myślę, że każdy z nas chętnie zamieniłby virtual na real :D Jak zrobisz to się pochwal :)

 

Wielokrotnie o tym rozmawialiśmy - gdyby osiągniecie czegokolwiek w RBR nie wymagało zasiadania za kółko na 7 godzin dziennie to zupełnie inaczej wyglądałaby cała rywalizacja. Szkoda poświęcać cały wolny czas tylko po to żeby zdobyć tytuł mistrza "w zapamiętywaniu wirtualnych os'ów". Jak byłem dzieciakiem to mogłem sobie godzinami grać.

 

Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie :) Nie mniej, mam nadzieję, że utrzymamy zespół w jakotakiej kondycji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde,

No to troche się podziało ....

Mimo wszystko uważam, że FSVRT to grupa ludzi, których łączy tak na prawde dobra zabawa przy RBR i inne ;) Wyniki nie są najważniejsze, a każdy punkt jest powodem do zadowolenia. Szkoda, że Łukasz będzie teraz sporadycznym gościem, no ale życie to nie jebajka :D i życzymy Mu oczywiście samych sukcesów :D

 

....jedziemy dalej....

 

-- 17 kwi 2011, o 11:51 --

 

Graf von Burat, tak jak napisał Tomek, poka poka jak skończysz !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień kolejna szutrowa runda WCN http://wcn.e-rally-sport.com/index.php? ... &Itemid=50 Trzeba będzie troche pocwiczyć i pójść ogniem bo odcinki zdecydowanie mi pasują :twisted:

 

-- 17 kwi 2011, o 12:02 --

 

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... 33bd4195fa test z hasłem "n14"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień kolejna szutrowa runda WCN http://wcn.e-rally-sport.com/index.php? ... &Itemid=50 Trzeba będzie troche pocwiczyć i pójść ogniem bo odcinki zdecydowanie mi pasują :twisted:

 

-- 17 kwi 2011, o 12:02 --

 

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... 33bd4195fa test z hasłem "n14"

 

Za 20 minut melduje się na starcie Miskiem w A8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj lecę Lotos ale też nie spodziewam się sukcesów.

 

Powodzenia Tomek, warunki sa conajmniej zimowe :D

 

@Lukasz

Ten rajd byl w miare ale dostalem kare za serwis 4min40sek, 2 razy rozwalona skrzynia, cfh i dzwon na 7 odcinku....

Nie wiem jak Ty robisz te czasy w N4 ale dla mnie to kosmos :D

Pozdrawiam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotos za mną. Ukończony bez wpadek. Na ostatniej pętli nawet trochę z Grześkiem próbowałem walczyć, ale auto miałem krzywe jak przystanek autobusowy. Fajny rajd, ale jechałem bez przypomnienia odcinków.

 

Testowałem też pilota polskiego. Ale ma dwie wady. Po pierwsze ta głośność niska... nie wierzę, że nie da się tego poprawić w plikach dźwiękowych, sam jak robiłem jakieś dzwonki mp3 do Nokii to w prostym programie zwiększałem głośność. Druga kwestia to mnogość notatek... no ludzie. Pilot ledwo nadąża z czytaniem, a połowa i tak jest niepotrzebna, droga idzie prosto pod górę, a on wali, lekki prawy, lekki lewy, przez szczyt podbija bla bla bla... Po co ?? Niech czyta tylko najważniejsze notatki. Jak wyjdzie poradnik do tworzenia opisów to wezmę się za to. Tylko ten głos muszą poprawić bo póki co to silnika nie słychać, a to dla mnie priorytet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lukasz

Ten rajd byl w miare ale dostalem kare za serwis 4min40sek, 2 razy rozwalona skrzynia, cfh i dzwon na 7 odcinku....

Nie wiem jak Ty robisz te czasy w N4 ale dla mnie to kosmos :D

Pozdrawiam....

Te szutry trzeba jechać prawie bez poślizgów torem wyścigowym. Nka slabo sie rozpędza i jakiekolwiek zwolnienie to juz duże straty. Takie odcinki jak Freizer czy Hualupai czy Diamondy to słuchając silnika wiem czy jadę szybko czy tracę masę tracąc na poślizgach i spadku obrotów auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz - zmieniasz przełozenie skrzyni na "długa" na hualapai czy diamond albo na fraizer ? Tak tylko pytam, bo nie wiem, czy to sie opłaca . Tak jak wspomniałeś, Nka słabo się kręci, wiec czy długa skrzynia przydaje sie do czegos ?

 

@Tomek - wspominałem już kiedyś o tym, że ilośc informaqcji od tego pilota to poprostu zgroza. To jest chyba tylko taki dodatek do upiększenia rysia - bardziej dla kogoś, kto na prawde wkłada kask i kombinezon przed monitorem. Odinstalowałem juz ten mod, ale jestem ciekawy jak z opisem na Bisanne gdzie zakręt wyprzedza zakręt i trzeba jechać szybciej niż się myśli :D

No i ten brak efektów dźwiękowych...żadna frajda ....

No igratuluje ukończenia Lotosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...