Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam Win 7 i RBR chodzi bez żadnych problemów i bez konieczności odpalania trybu zgodności. Ustawiłeś odpowiednią rozdzelczość ekranu ?? Zainstalowałem sterowniki do grafiki ?? Grasz na PC czy na laptopie ?? :>

 

Pamiętajcie aby wysłac pliki do badania na forum E-R !!!

 

Ostatecznie odpuściłem sobie Meeting E-Rajdy. W ten weekend tak wiele się spraw namnożyło niespodziewanie, że muszę odpuścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend tak wiele się spraw namnożyło niespodziewanie, że muszę odpuścić.
Ale meeting w marcu za miesiąc ;)

 

[ Dodano: Sro Lut 24, 2010 3:52 pm ]

Po 1 rundzie WCN jestem 16 w N4 co chyba da mi 5pkt w klasyfikacji indywidualnej :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie aby wysłac pliki do badania na forum E-R !!!

Ale tylko barbórkowcy?

 

Mi też na 7 śmiga pięknie, ale też mam directa 11. W sumie ja to chyba musiałbym mieć coś na prawdę nie tak żeby mi na core quadzie 2.8 i GTX 260 cokolwiek cięło :razz: :mrgreen:

 

Ostatecznie odpuściłem sobie Meeting E-Rajdy

Ja się może wybiore ale wpadne i wypadne probably :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy musi czy o co kaman? :mrgreen: :shock: bo nic nie wiem :oops:

A wystarczy wejść na forum na 2 minuty :mrgreen: Tam jest piękne info o co kaman :) Nie ma obowiązku ale to jest apel o pomoc ze strony FIA. Te pliki mają im pomóc w tworzeniu jakichś tam dodatków do WRSMP.

Link -> http://e-rajdy.pl/forum/viewtopic.php?f=84&t=5159

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się fizyka do N14 URT. Właśnie ściągam ale jestem po piwku więc nie potestuję dzisiaj.

Jeździł już ktoś?

Pisałem o tym już z dobry tydzień temu :mrgreen: :wink:

Jeszcze nie testowałem, póki co chcialem pojeździć Puntem S2000 na pluginie ale coś nie bardzo go widzi, a jestem na 100% pewien, że zainstalowałem dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździł już ktoś?
Ja nie.

Jednak nie ma klasyfikacji indywidualnej tylko narodowa jak sama nazwa wskazuje World Cup of Nations :lol: Także nie punktowałem ale 16 miejsce na 83 w N4 i tak nie jest złe jak na moje jazdy figurowe na śniegu :wink: Najbardziej cieszy mnie to, że Snow Moda można odinstalować :cool:

Ostatnio ciągle grzebie w zawiasie szutrowym i ciągle mi coś nie pasuje :evil: Jak dojdę do porozumienia z tłumieniem po skokach to znowu auto potrafi dacha strzelić po lekkim cięciu na Freizerach itp łukach gdzie się napada na odcięciu 5 biegu. A jak te 2 rzeczy zgram to auto słabo skręca i tak w kółko coś mi nie gra. Nie wiem jak znaleźć złoty środek między tak skrajnymi wymaganiami :roll: A do tego już pracuję i po robocie jestem śpiący i zmęczony i nie chce mi się grać :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do tego już pracuję i po robocie jestem śpiący i zmęczony i nie chce mi się grać :???:

Ja zacząłem nowy semestr i też po powrocie z uczelni oczy mi się zamykają i jedyne co mam ochotę oglądać to poduszka :mrgreen:

Dziś się zmobilizowałem i trochę potrenowałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem nowy semestr i też po powrocie z uczelni oczy mi się zamykają i jedyne co mam ochotę oglądać to poduszka

Dziś się zmobilizowałem i trochę potrenowałem

mam dokladnie to samo ale co gorsza dostep do ryska mam tylko w weekendy wiec jezdzenie odstawione jest na druuuuuuuugi plan :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wełniacz, wydaję mi się że chyba lepiej żeby wybierał nierówności na cięciach i drodze niż tłumił skoki, hopy są sporadycznie a na niektórych po prostu trza odpuścić :roll: Ale większy spec to jesteś Ty :cool: . Jak coś ustawisz to podziel się, potestuję. Natomiast na francje przydałby mi się jakiś twardszy setup, ten który mam fajnie się sprawuję ale jest idealny na czechy i tym samym za miękki na fr.

 

A wystarczy wejść na forum na 2 minuty

Thx :mrgreen:

 

A dostaliście już licencje WRSMP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie jestem po testach URT i mi się podoba :) Ma sześciobiegową skrzynię i to jest chyba główna różnica. Oczywiście setupy od N14 nie pasują :)

 

Na tę okoliczność postawiłem dość trudny rajd:

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... a4a4daba3c

Dopuszczone tylko N14 i N14URT. Asfalt: sucho i mokro + realistic. Hasła brak.

 

Przy okazji. Czy:

Grzesiek Zych

Yarecki Qdasiewicz

 

to forumowicze? Jeśli tak to proszę się ujawnić bo nie przyjmę Waszego zgłoszenia do zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem rajd Pablonasa i już dawno mi tak źle nie poszło... URT jest szybkie, czuć to wyraźnie. I nawet standardowy setup nieźle działa. Wprawdzie 6 bieg ciężko wykorzystać, ale ta skrzynia jest lepiej zestopniowana i np.: nawroty lepiej się wykonuje. Nie mniej na razie pozostaję przy N14. No i tekstura nasza odrobinę nie pasuje - np.: na lusterka bo są inne i chyba przedni zderzak jest inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...