Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Mostka na samym końcu nie ma za metą lotną, były z nim problemy, niektóre auta jakby za niskie były aby go pokonać i ulegały całkowitemu zniszczeniu.

 

[ Dodano: Czw Lut 18, 2010 6:48 pm ]

1 Etap do WCN za mną. Na starujących ok 25 jestem 4 w Nce póki ze stratą do lidera 2:30. Z czterema eNkowiczami z różnych krajów mieścimy się w niecałych 10 sekundach po 11 odcinkach. Co 2 odcinek wpadam w bandę i się obracam ale auto całe czasy znośne i jadę swoje. Jakoś w ogóle ciśnienia nie czuję, jadę i tyle nie to co w WRSMP, że się boję i drżę na starcie :mrgreen:

Jeszcze 1 etap i wywalam Snow Moda :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no wiem ,że jak autko wyjedzie w slajdzie to może być nieciekawie , mi chodzi ogólnie jak na przykład jest dohamowanie prawie do zera np. szykana i tylne koło wyjdzie trochę na zielone i przy dodaniu gazu dupa zaczyna robić się bardzo nerwowa :wink: no i ogólnie trochę tyłek jest nerwowy choć nawroty wychodzą pięknie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylne koło wyjdzie trochę na zielone i przy dodaniu gazu dupa zaczyna robić się bardzo nerwowa :wink:
Standard i według mnie nic się z tym nie da zrobić, sam mam identycznie i staram się nie łapać trawy ale po tych szykanach i nawrotach na Hradkach w paru miejscach to prawie nierealne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę o wyjeździe ale mam 600km :roll: Poczekam na cennik hotelu itp kosztów. Samo paliwo to ok 400zł (niby jak sie ekipa z polnocy zbierze to po 100zł wyjdzie wiec luzik). Czekam na konkretne info z e-rajdy.pl wszystko będzie jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy ten zlot?

 

Pojechałem rajd ku pamięci Janusza. Wybrałem starą Corollę :) na szybko skleciłem setup i ogień. Dojechałem do 4 OSu (wcześniej też miałem przygody) i dzwonek. Było jednak eNką jechać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny są już znane.

 

2 dni = 95 zł, w cenie:

1 nocleg 40 zł

obiad przed imprezą 20 zł

wynajęcie sali 10 zł

koszty organizacyjne 10 zł

śniadanie (szwedzki stół) 15 zł

=======================

1 dzień = 25 zł, w cenie:

wynajęcie sali 10 zł

koszty organizacyjne 15 zł

=======================

Rezerwacja "biletu" będzie dostępna w sklepie E-R, wraz z nią pojawią się program i regulamin imprezy.

 

Myślałem, że z noclegiem będzie dużo drożej a tu miła niespodzianka. 2 osoby wstępnie jadące ze mną z Olsztyna odpadły i już sam nie wiem co robić. Czasowo chyba dam rade ale jak podliczyłem koszty przygotowania motoru do sezonu to zaczynam się liczyć z kasą :mrgreen:

 

[ Dodano: Wto Lut 23, 2010 5:09 pm ]

http://e-rajdy.pl/forum/viewtopic.php?f ... 34#p174834 Kolejne 2 pliki trzeba wysłać do FiA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem :neutral: Od wczoraj mam Windows 7 a dopiero dziś sobie zainstalowałem RBR :razz: Gdy wchodzę w grę to strasznie się ścina :sad: Instalowałem DirectX 9 oraz nowsze wersje i to nie pomaga :sad: Wie ktoś może o co w tym wszystko chodzi :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...