Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

no więc :cool:

 

najpierw wyniki

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... 8685d2e733

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... 8fb49d16d3

 

teraz tabela

 

puchartabelapo4.jpg

 

no i gratulacje dla wełniacza , któremu mistrzostwa juz nikt nie odbierze :!:

za to o drugie miejsce walka wciąż trwa zażarta :twisted:

 

[ Dodano: Sro Wrz 02, 2009 10:22 pm ]

w tabeli powinno być - tomasz_555 i kluszczyński marek na tym samym - 7 - miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i stoi n4

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... 4cc0a7533e

i stoi wrc

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... 3980ec0ae6

decydująca, piąta runda :twisted:

 

asfalt/szuter/śnieg - dla każdego coś miłego :wink: troszkę pogoda zaczyna się buntować pod koniec drugiej pętli - uważajcie

 

good luck :cool:

 

[ Dodano: Sro Wrz 02, 2009 10:43 pm ]

hasło - turbo - przypominam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie - przypominam o forumowym :idea:

bo potem znowu będzie szok, że się już skończył :roll:

 

a teraz prośba - tutorial z nawrotów - może być teoretyczny - wyliczyłem, że gdybym zyskał pół sekundy na nawrocie to np takie cote 6-7 sekund szybciej :shock: z ręcznym czy bez w czterołapie?, na 2 czy na jedynce? bardziej chodzi o wurc (ale n4 też się przyda)

z góry dzięki za przemyślenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dupa...rozłączyło mnie na 5Oesie ligi...;(

 

[ Dodano: Pią Wrz 04, 2009 9:04 pm ]

crashed on stage mimo że mnie rozłączyło między odcinakmi. ujowo, bo szutrów nie lubie, a asfalty to jedyna nawierzchnia którą akceptuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie :roll: trzeba to powiedzieć otwarcie.. jestem cienki jak barszcz :evil: jeżdżę nieczysto ale za to powoli :evil: do tego popsuł się chyba force feedback bo nic nie brzęczy :evil: a ostatni forumowy to mogę sobie w buty wsadzić - zacząłem powoli po to żeby skończyć szybko :evil: i jeszcze się wściekłem bo w nic na drugim oesie wrc nie uderzyłem a auto zgasło i zniszczenia jakby eksplodowało :evil: co nie zmienia fakt, że i tak jest masakrycznie słabo z moją jazdą :evil:

 

 

 

upiję się :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz prośba - tutorial z nawrotów - może być teoretyczny - wyliczyłem, że gdybym zyskał pół sekundy na nawrocie to np takie cote 6-7 sekund szybciej :shock: z ręcznym czy bez w czterołapie?, na 2 czy na jedynce? bardziej chodzi o wurc (ale n4 też się przyda)
Ja kazdy nawrot atakuje z recznym i staram sie z 2 biegu nie schodzic ale roznie to bywa... 1 zakret prawy na cote bez recznego max szeroko, 2 lewy czasem sie uda na 3 biegu z recznym na fajnym uslizgu, ale przewaznie 2 bieg musze wbic potem prawy pod gorke 90% reczny i 2 bieg kolejny 2 albo i 1 bieg bo wywala na baierke... pozniej 2 bieg i prawy, kolejny lewy i 1 wrzucam na chwile i przy domkach jestem w 48sek., potem prawy i 2 bieg, kolejny lewy 1..2 bieg i ogien do wioski :mrgreen: Chyba dobrze zapamietalem ale rano przepatrze to jeszcze :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechalem karkonoski iiii... pierwszy odcinek, bissane dwa bardzo spokojnie tak zeby dojechac, drugi srycowi i tu troche spanikowalem... pierwszy kilometr gdzie ide pelnym ogniem to pojechalem powoli tzn zdjolem noge z gazu zaraz przed uskokiem iiii stalo sie to co oczywiscie zawsze sie tam dzieje jak nie masz nogi na gazie...poszedlem bokiem w drzewa ale nie tym bokiem co trzeba przez co silnik sie zapalil....wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 6 odcinkow poszlo... ale coz stwierdzilem ze dojade i dojechalem jakos mimo ze na ostatnim tez wylecialem w las i jechalem z otwartymi drzwiami jednak moje starania nie poszly na marne i owe drzwi udalo mi sie do konca stracic na szczescie bo myslalem ze o cos mini zahacze i bedzie dach w stylu :shock: :shock: "przeciez jechalem po prostej drodze, jakis kibic na niej lezal czy co?????"... takze sorry chlopaki ale tym razem zawiodlem...

UWAGA :!: Przypominam o wysyłaniu powtórek :!: Trzeba było już by zacząć :!: Proponowany termin do jutra :cool:
sie zrobi :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha ja nawet nie dojechałem do 6 odcinka ja skończyłem na 3 bo przez cały 2 i 3 miałem coś z kołem i nie dało się dojechać na nierównej nawierzchni :sad: A na kormoranie dom z siebie wszystko mam przynajmniej taką nadzieje KTO NIE RYZYKUJE TEN NIE WYGRYWA :!: :!: :!:

 

[ Dodano: Sob Wrz 05, 2009 11:18 am ]

Lecz kto może dzisiaj wysłać powtórki to bardzo bym prosił :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...