Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

@Tomasz_555,na ostatniej pętli jedziemy na slickach? Na new bobs, sweet lamb i fraizer wells? Trochę Cię poniosło ;)

Na szczęście jest włączona opcja wyboru opon bo już się bałem, że coś zrąbałem przy ustawianiu :D Ale jazda na slicku po mokrym szutrze zapewne byłaby nie lada wyczynem :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ile nowych OSów powstało :wacko: Chciałem pojechać Wasz trening ale muszę nieco pościągać więc wyniku pewnie nie będzie przez nowe trasy:)

@@Premo,a co to się stało, że na RBR się przesiadłeś? B)

 

Bo nie mam juz w co grać, rbr wszyscy zawsze chwalili, że najbardziej rajdowy. Mi sie wydawało, że jest za trudny ale jednak da sie cos przejechać ;) trzeba jednak ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mój dzień, zachowawczo na tyle że dostawałem po 30 sekund na odcinku... Byle nie rozbić auta. Aż do nokier gdzie nie wiem jakim cudem 200 metrów przed meta obraz zrobił sie czerwony.

Potem pomyślałem że cos przycisne i na ostatnią pętle założyłem opony na suchy... Ale na suchy asfalt :) i dupa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś wracam do upalania. zaczynam od nowa, bo miałem jakieś 3 lata przerwy :) Pewnie znowu obsadzę klas a5 ;)

Modele i trasy dalej ciągamy z rbrczech? czy są jakieś inne źródła?

Edytowane przez Dehnel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modele i trasy dalej ciągamy z rbrczech? czy są jakieś inne źródła?

Tak, ssiemy z RBR Czech. Polecam opcje torrentową - zdecydowanie szybciej. :) Miło, że stara gwardia wraca :)

Nominacje na Polski wstępnie przyznane. W N4 punktują Pablonas i aQq. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd ściągnąć tą masę nowych tras ? Stara kiera działa ale ciut środka nie trzyma ale zaraz zaczynam treningi na przypomnienie co i jak :)

 

A skąd ściągnąć tą masę nowych tras ? Stara kiera działa ale ciut środka nie trzyma ale zaraz zaczynam treningi na przypomnienie co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...