Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Dojechałem OS i już się więcej nie połączyłem.

 

Crashed on SS4. Dziękuję i pozdrawiam wrócę, jak naprawią serwery albo pomyślą nad regulaminem, bo mnie takie zawody nie interesują, że los uczestników jest zależny od kaprysu serwerów, które działają coraz rzadziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechałem OS i już się więcej nie połączyłem.

 

Crashed on SS4. Dziękuję i pozdrawiam wrócę, jak naprawią serwery albo pomyślą nad regulaminem, bo mnie takie zawody nie interesują, że los uczestników jest zależny od kaprysu serwerów, które działają coraz rzadziej.

pamietasz jak pytałem o ten szajs że wywyla z serwera. Miałem dość. U mnie tylko data była zle ustawiona. Swidnicki przejechałem bez zadnych problemów :)

 

uffff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest meta. Ogólnie rajd spoko, walka oczywiście głównie z samym sobą, na czasy specjalnie nie zwracałem uwagi. Na ostatnich 3 OSach mocno obijałem Subaraka ale jakimś cudem wytrzymał do mety.

Może jakiś punkcik w klasie będzie... :) Jak na moje treningi, a raczej ich brak to uważam, że wynik całkiem dobry zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że w końcu zobaczyłem metę tych czeskich odcinków :P Zazwyczaj jej nie oglądam na treningach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem, bez fajerwerków. Nie mniej mimo ciężkich warunków bardzo przyjemnie mi się jechało, a na niektórych odcinkach nawet nie takie tragiczne czasy jak na mój brak obeznania ze śliską nawierzchnią. Na pierwszym Semetinie niestety przetoczyłem się po takich pieńkach i krzakach - nie było uderzeń - ale chwile później wysrał się olej. Gdyby było bardziej z górki to dotoczyłbym się do serwisu. Szkoda, bo bardzo leży mi ten odcinek. Potem wypadłem na ostatniej pętli. Pierwszy poważny rajd po długiej przerwie mimo wszystko zachęcił mnie do dalszych startów. :) Czekam na ostateczne wyniki - pablonas ma duże szanse na punkty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, mam problem z burnsem, chcialem w koncu wrzucic nowe samochody, sciaglem sobie imprezke n14 wrzucilem ja do katalogu cars nastepnie zmienilem w pliku cars xsare w impreze, zmienilem fizyke, ciesze sie z nowego samochodziku, wlaczam rbr a tu pierwszy zonk, chce wybrac auto a tu dalej pojawia sie xsara, nastepna dupa jest taka ze jak wybiore auto to wywala mi gre po zaladowaniu odcinka.. wie ktos co zrobic ? :)

dobre juz jest, najpierw nie usunolem *.zip z physic a pozniej wogole plik mi uciekl.. ale dalej musze wybrac xsare zeby miec impreze.. da sie zmienic "rysunek" podczas wybierania?

 

 

ale jajca, roznica straszna w prowadzeniu n14 ze stara impreza, teraz to nawet ona skreca :D

Edytowane przez diabel_215
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce wybrac auto a tu dalej pojawia sie xsara,
W sensie ze w menu gry jest ten samochod?(nazwa, zdjecie, parametry) Tak powinno byc.

 

nastepna dupa jest taka ze jak wybiore auto to wywala mi gre po zaladowaniu odcinka
Przyczyn moze byc duzo. Na wszystkich odcinkach sie tak dzieje?

 

da sie zmienic "rysunek" podczas wybierania?
Jedyne co mozesz zmienic to ze w pluginie bedziesz miec nazwe samochodu. Zmiana zdjecia i parametrow to juz grzebanie w kodzie gry i raczej nie do wykonania bez zaawansowanej wiedzy informatycznej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbym raz zobaczyć jak ktoś to robi. Dzwięk N12 i wurca taki sam czyli beznadziejny :facepalm:
Zmiana dzwiekow jest do ogarniecia. Problem jest w tym ze strasznie slabo slychac opony i trudno wyczuc moment w ktorym sie blokuja. Pod tym wzgledem oryginalny zestaw dzwiekow jest lepszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbym raz zobaczyć jak ktoś to robi. Dzwięk N12 i wurca taki sam czyli beznadziejny :facepalm:
Zmiana dzwiekow jest do ogarniecia. Problem jest w tym ze strasznie slabo slychac opony i trudno wyczuc moment w ktorym sie blokuja. Pod tym wzgledem oryginalny zestaw dzwiekow jest lepszy.

Kapic masz jakiś poradnik dla laika :wacko:

 

Kto może ustawić jakiś rajdzik dla nas???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisz krok po kroku co zrobiles. ;)

sciagnelem impre 555

Skopiowałem model do głownego ,cars. łapotologicznie kopiuj -wklej

-podmieniłem plik ini w głownym(slot 7) , co prawda w instrukcji było impra wrc 2000 ale po pluginie jest 06. Ma to znaczenie????

-podmieniłem fizyke (is2000) za pomoca total commander. kopiuj,wklej ,zastąpic - wcisnełem tak.

Zeby było smieszniej w ogołe niemam folderu audio w głownym.

no nic.

Włączam gre, wybieram odcinek ,oczywiscie auto slot 7

biuri rajdu ,enter i wywala do kokpitu :(

Kapic pisze rano i może coś przegapiłem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-podmieniłem plik ini w głownym(slot 7) , co prawda w instrukcji było impra wrc 2000 ale po pluginie jest 06. Ma to znaczenie????

Rozumiem ze podmieniles(przykladowo):

FileName = "Cars\impreza00\impreza00.sgc"

IniFile = "Cars\impreza00\impreza00.ini"

ShaderFile = "Cars\impreza00\impreza00_shaders.ini"

ShaderSettings = "Cars\impreza00\impreza00_shader_settings"

TexturePath = "Cars\impreza00\Textures\"

?

Generalnie wyglada ze ok. Zrob wszystko jeszcze raz i powinno zadzialac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-podmieniłem plik ini w głownym(slot 7) , co prawda w instrukcji było impra wrc 2000 ale po pluginie jest 06. Ma to znaczenie????

Rozumiem ze podmieniles(przykladowo):

FileName = "Cars\impreza00\impreza00.sgc"

IniFile = "Cars\impreza00\impreza00.ini"

ShaderFile = "Cars\impreza00\impreza00_shaders.ini"

ShaderSettings = "Cars\impreza00\impreza00_shader_settings"

TexturePath = "Cars\impreza00\Textures\"

?

Generalnie wyglada ze ok. Zrob wszystko jeszcze raz i powinno zadzialac.

powalcze wieczorkiem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...