Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Za chwile, pojawi Ci się status w retired cars, poniżej wyników na stronie. Jeśli będziesz miał coś innego niż crashed on stage, to możesz puścić requesta i ruszysz dalej od miejsca w którym skończyłeś.

A którą masz wersję pluginu ? 0.87 czy 0.88 ?

 

Stąd ściągałeś --> http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=download&cat=14 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rbrczech na stronie tego turnieju który jechałeś masz nad tabelą napis "Request for tournament reset" i wysyłasz requesta.

 

Właśnie przejechałem Puchar Asów i jechało się nieźle do póki na Noikerze - tym najdłuższym odcinkiem w japonii dachowałem, przez drugą pętle miałem lekko pokrzywione zawieszenie dlatego w USA chciałem trochę nadgonić i wypadłem z trasy jednak nic się poważnego nie stało i dojechałem do mety :)

Edytowane przez aQq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie pomoże to kupuj oryginał i się nie zastanawiaj ;) miałem taki moment, że mi rysiek nie chciał chodzić i nie mogłem odszukać problemu to usunąłem wszystko i kupiłem oryginał, teraz nic się nie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam oryginał - parę lat temu regularnie startowałem w wrsmp (sukcesy przmilczę B) głownie dlatego że ich nie było :P ) wszystko śmigało :rolleyes: od tego czasu zmiana karty graficznej tylko.. walczę bo trening przed plejadami warto zaliczyć :P

harvester czemu nie atakujesz plejad :huh::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy w końcu będą mody do swidnickiego dostępne????

 

zapomniałem sie zapytać czy możliwe było utracenie połączenia z serwerem jak miałem złą datę i złą godzine na kompie ?????

 

aha i jeszcze jedno na bergheim ,drugi zjazd z ronda. Dostałem kare 50s za skrócenie trasy. Jak tam sie jedzie bo pojechałem jak w rsrbr???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...