Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

No drugi etap też względnie, zachowawczo, bo nie chciałem popełnić głupiego błędu z pierwszego...dojechałem na 19 pozycji w klasie, wiec 2 punkty są. Ale jakby nie ten głupi dzwon na pierwszym to spokojnie w klasie w pierwszej dziesiątce..No ale takie uroki rajdów ;)

Za niedługo Lotos... Kurde bez seta, no ale trudno się mówi. O teksturach już nie wspomne, bo już chyba nikt nic nie robi od dawna. Łukasz, jak możesz to postaw może w wolnej chwili jakiś rajdzik. Dla FSVRT - coś pośmigamy N4.Zobacze , jakie straty, bo ostatnio za duzo w A8 siedze...

Pozdrawiam.

 

-- 7 kwi 2011, o 20:38 --

 

Myślę, że tych co się zastanawiali może zainteresować jeden fakt:

klasy dopuszczone w tym sezonie do rywalizacji:

1) WRC,

2) S2000,

3) N4,

4) S1600,

5) A6,

6) N3,

7) A5,

8.) HR - RWD.

 

[źródło: e-rajdy.pl]

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, Lukasz, Krzysiek Rosa, ja - ktos jeszcze kupil licencje na 2011 ?

Czterech kierowcow w klasie N4 :) bedzie ciasno - ale moze uda sie jakies punkty dowiezc.

Co z Pablonasem, Filipem Piechockim, Oskarem, Deny'm, Hercoolesem, Graf von Burat ?....malo nas, oj malooo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haslo n14 trasy asfaltowo szutrowe i 2 nowe odcinki. Mam nadzieję, że pojedzie parę osób ten test http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... acd79c000d :idea:

 

Przjechałem, na asfalcie jest walka ale w szutry nie jestem wjeżdżony :( wybaczcie że evo 9 ale mam fajny setup do tego auta :)

 

Tomek, Lukasz, Krzysiek Rosa, ja - ktos jeszcze kupil licencje na 2011 ?

 

A można jeszcze kupić? Ja siadam do rbr sporadycznie, może zacznę coś więcej ale licencjat wisi w powietrzu więc nie obiecuje nic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar, licencje mozna kupic przez caly sezon.

 

-- 12 kwi 2011, o 11:31 --

 

ja dzis przelalem kase za licencje, ciekawe czy da rade jeszcze w lotosie pojechac :roll:

 

-- 12 kwi 2011, o 10:24 --

 

szit i nie zdazylem :(

 

Spokojnie Filip, nastepne juz polecisz. Ja w zeszlym sezonie opuscilem chyba 2 czy 3 rajdy, bo za pozno licencje kupilem. Startujesz w S2000 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście startuję. :) Licencja już dawno kupiona. Nie wiem dlaczego, ale brakuje ciągle czasu, a RBR to taka gra, że nie siądziesz na 15 minut.

 

Z ciekawszych rzeczy to wykupiłem nową ofertę hostingu i teraz konto na którym jest strona ma aż 5GB pojemności (wcześniej zaledwie 250mb) a cena taka sama :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Filip, nastepne juz polecisz. Ja w zeszlym sezonie opuscilem chyba 2 czy 3 rajdy, bo za pozno licencje kupilem. Startujesz w S2000 ?

Tak, Fiesta S2000 mk VI. W poprzednim sezonie dopiero przed wirtualnym Polskim dowiedzialem sie ze istnieje RBR czech i WRSMP i wtedy wystartowalem dopiero :)

 

No tylko kurcze troche sie zagapilem, potem mnie nie bylo i nie mialem dostepu do neta itp a akurat ubolewam nad mala iloscia rajdow po luznym i po sniegu bym sobie smignal :) no ale nic to, na Polskim im pokaze jak to sie robi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz coś założę :wink:

 

-- 12 kwi 2011, o 21:28 --

 

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... ed675f91b9 hasło "n14" oesy szutrowe mokre a asfalt suchy.

Zaraz odpalam N11 :) Fajnie Łukasz, że założyłeś mokre szutry, tutaj najwiecej dzwonów i rykoszetów leci z mojej strony. No i jeszcze najbardziej wymagające odcinki dla mnie - Hualapai i Fraizer ...uff noga z gazuuuu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem Lotos w WRSMP i na 3 odcinkach mam SR bo na dużej prędkości przodem najechałem na bande i mnie prosto w drzewo wciągnęła. reszta odcinków nawet ujdzie ale punktów na pewno nie bedzie. Teraz patrzę, że chyba nikt z FSVRT nie został nominowany do punktowania :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem dupy... wybaczcie, przegapiłem datę. Na następną rundę wszystko będzie tip top. Potrzebowałbym tylko listę osób, które faktycznie będą się nastawiały na wyniki. Łukasz i Grzesiek to jasne. A reszta ?? Zróbcie proszę listę kto napina się na wyniki, a kto będzie jeździł raczej for fun, rekreacyjnie. To ułatwi mi też realizację pozostałych kwestii związanych z zespołem. Zdałem dzisiaj zaległości na uczelni więc trochę się rozluźniłem - muszę znaleźć czas na wznowienie aktywności zespołu - na to wbrew pozorom łatwiej znajdę czas niż na jeżdżenie, które w gruncie rzeczy kiepsko mi idzie.

 

No to lista:

1. Wełniacz (wyniki)

2. elvis (wyniki)

3. Tomasz (for fun)

4. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar, jak zawsze teksturki pierwsza klasa :) Jedyne co to myślałem, żeby napis FSVRT zrobić w starych "zielono-niebieskich" barwach - ale musisz ocenić czy to się nie będzie gryzło :)

 

Dzięki Panowie za deklaracje, czekam na resztę :) Pablonas rozumiem będzie okazjonalnie walczył o wyniki ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wełniacz (wyniki)

2. elvis (wyniki)

3. Tomasz (for fun)

4. Oskar (na asfaltach mogę jechać na wynik)

5. DNL (raz na ruski rok for fun)

6.Hercooles (okazjonalnie 4 fun )

7 rbart (4 fun jak dojdzie kierownica ;) )

8 kapic czasem cos pojade for fun

9 faldżip (raczej 4fun, choc jakies punkty to moje marzenie ale za cienki jestem :P i nie wiem jak to bedzie z czasem...)

 

Hej a czy ja moglbym takie teksturki zamowic na Fieste mk VI S2000? Bo wygladaja przemegakozacko ;)

Ktos w ogole od nas jezdzi w S2000 poza mna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...