Jump to content

A może by tak Konkurs na zimowy podjazd ???? - Test AWD

toyo

Recommended Posts

Słyszałem, że są śmiałkowie, którzy foresiami podłazili na Skrzyczne w Szczyrku. Ponieważ pasjonuję się (z racji zamieszkania na pagórku w Tresnej) dyscypliną podjazdów zimowych, ciekaw jestem czy ktoś zna tych śmiałków....

A może by tak zorganizować taki test......

Co Wy na to ???

PS. Nie znalazłem żadnego wątku o tej tematyce, więc jak już było to proszę o namiary :))

• Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Może lepszy byłby konkurs na zimową wtopę. W zeszłym roku koleś w mojej okolicy zakopał się foresterem w miejscu w którym bez problemów przejechałem 10min później vectrą, o foresterze nie wspomnę nawet. Uczucia miałem mieszane od rozczarowania po skrajną wesołość. Jadąc w góry ludzie na urlopie głowy wykorzystują tylko jako wypełnienie czapek. A może zawody kto dojedzie dalej na zbiorniku paliwa? :).

A jakieś kwatery na weekend się znajdą i górka do pojeżdżenia na nartach?

To ja się piszę. :smile:

Pod żarem jest pełno kwater, a w Tresnej są ośrodki wypoczynkowe (np. ODYS) czynne cały rok. Nic tylko korzystać!!!

Ciekawe czy da się na żar podjechać foresiem po trasie narciarskiej ??? :)

Pod żarem jest pełno kwater, a w Tresnej są ośrodki wypoczynkowe (np. ODYS) czynne cały rok. Nic tylko korzystać!!!

A możesz rzucić cyfrą ile na oko jest kilometrów z poznania? :cool:

A możesz rzucić cyfrą ile na oko jest kilometrów z poznania? :cool:

ok. 300 :(

Jakby bylo wyratrakowane, to by gr1zlak mogl nawet EVO sprobowac :)

Z naciskiem na "sprobowac" :twisted:

Tj lepiej nie bo bym daleko chyba nie zajechal, nawet jakby go podniesc na gwintowanym zawieszeniu ;)

Ja moge urzadzic taki test, na drodze dojazdowej do letniego domu moich rodzicow w Gorcach - misson impossible zasadniczo - na dluzszym odcinku mozna spasc do rzeki pare metrow w dol albo zakopac sie na smierc, bo droga nie jest odgarniania wcale, a sniegu to tam nigdy nie brakuje - ale jak ktos chce, to mozna sie tam wybrac w tym celu wiekszym stadem, ja mam zamiar :)

Eeee tam, rajdowy zawias wszystko zalatwi ;) Skoro na subaru.pl Impreza podjechala pod wydme, to Ty bys dal rade pod stok narciarski :P

biorac pod uwage to ze auto nie jest moje nie bede probowal, ale jak wezmiesz SPRT to postarm sie cos zrobic i wtedy bedzie ciekawy test ;)